X


Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi: Piyasadaki Düşüş İvmesi Devam Ediyor!

Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin'deki değer kayıpları ile birlikte düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı.
09:15
27 Mayıs 2022
Kripto Para Piyasasında Düşüş Sürüyor! Bitcoin ve Altcoin'lerde Son Durum Ne?
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği değer kayıpları ile birlikte 28.750 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’in 28.750 dolar seviyelerine gerilemesinin ardından düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 1.750 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, 1,24 trilyon dolara geriledi. Ayrıca Coinglass verilerine göre ise kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 525 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Bitcoin (BTC), Kritik Fiyat Seviyelerine Geriledi

Son haftalarda güçlü bir düşüş ivmesi yakalayan Bitcoin (BTC), son 24 saatlik zaman diliminde de düşüş yönlü fiyat hareketlerine hız kazandırdı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği ortalama %3,5’lik değer kaybı ile birlikte 28.750 dolar seviyelerine geriledi. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, Bitcoin’in 28.750 dolar seviyelerine gerilemesinin ardından çeşitli oranlarda değer kayıpları kaydetti. Ethereum (ETH), kaydettiği son değer kayıpları ile birlikte 1.750 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri de 1,24 trilyon dolara geriledi.

Kripto Para Piyasasında Son Durum

Kaydettikleri son değer kayıpları ile birlikte BNB 293 dolar, XRP 0,39 dolar, ADA 0,45 dolar, SOL 40 dolar, DOT 8,6 ve AVAX ise 22 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinde önemli bir düşüş kaydedilirken, aynı zamanda kripto para piyasasındaki volatilite de önemli ölçüde artış gösterdi. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama 525 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar