X


Teknik Analiz: Holo (HOT), Gala Coin ve BTT Fiyat Tahminleri!

Holo coin uzman yorumları, Gala coin alınır mı? BTT Coin yükselir mi?
16:55
12 Aralık 2021
Okuma Süresi: 3 Dakika

Bitcoin’in 42.000 dolar seviyelerine iğne atmasıyla birlikte birçok altcoin dip desteklerini test etti. Birçok altcoin BTC fiyatı 50.000 sınırına dayanmış olmasına rağmen toparlanamadı. Peki bu düşüş daha ne kadar devam edecek? Kısa vadede Holo (HOT), Gala Coin ve BTT için fiyat tahminleri neler?

Holo Coin Uzman Yorumları

Yazı hazırlandığı sırada Holo Coin 0.008506 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Dört saatlik grafikte RSI nötr bölgenin altında ve satış baskısı teyit ediliyor. Fiyatın 0.01 doların altına sarkmasıyla birlikte hareketli ortalamalar da ayı sinyalleri göndermeye başladı. Mevcut 0.0085 bölgesinin korunamaması halinde 0.0082 ve 0.0035 desteklerinin test edilmesi gündeme gelebilir. Kısa vadeli yatırımcıların ani fiyat düşüşlerine hazırlıkla olması gerekiyor.

Fiyat yükselen trend çizgisinin net biçimde altına düştü. Giriş yapmak isteyen yatırımcıların 0.0088 doların üzerinde pozisyon alması daha garanti bir seçenek olabilir. Bunun dışında belirttiğimiz destek bölgelerini yakından takip etmek kısa vadede daha az zarar görmenize sebep olabilir.

Gala Coin Alınır Mı?

Güçlü ekibi ve metaverse alanına yoğunlaşan ilgiyle GALA ciddi fiyatlamalar yaptı. Eylül ayına göre %1000 artan fiyat orta vadeli yatırımcılarına ciddi kazanç fırsatları sundu. Yazı hazırlandığı sırada 0,58 dolardan alıcı bulan GALA, son yaşadığı düşüşe rağmen %900’ün üzerinde getirisiyle en az zarar ettiren varlıklar arasında yer alıyor.

Dört saatlik grafikte yoğun bir satış baskısı görünüyor. Hareketli ortalamalar fiyatın yükseliş ihtimalini destekliyor. MACD pozitif ve fiyat 0,55 dolar desteğinin üzerinde tutunuyor. Eğer 0,59 dolar seviyesi aşılabilirse yeniden 0,7 ve üzeri bölgeler ziyaret edilebilir.

BTT Coin Uzman Yorumları

Son habere rağmen BTT Coin tarafından yeniden satış baskısı kendini gösteriyor. Dört saatlik grafikte RSI nötr bölgenin altında ve MACD negatif, hareketli ortalamalar ise fiyatın bulunduğu 0.003249 bölgesinden daha da aşağıya sarkabileceğini gösteriyor. Fiyat 0.0031 desteğini kaybederse 0.0025 dolara kadar gevşeyebilir.

Şu an bulunduğu bölgeyi kaybetmediği sürece fiyatın 6 Aralık’ta (haberle birlikte) başlattığı yükselen trende devam etme ihtimali var. Mevcut fiyatın kaybedilmesi halinde kısa vadede 0.0030 bölgesi ziyaret edilebilir. Bitcoin eğer piyasanın yeniden rahat nefes almasına izin verirse 0.0034 ve 0.00377 dolar seviyeleri yeniden görülebilir. Uzun vadede 0.0041 direncinin test edilmesi bekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar