X


Tek Bir Haber Bu Kripto Paraya Yüzde 100 Artış Getirdi

Tether duyurusu bu altcoin'e yaradı!
13:07
21 Ağustos 2020

Toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük stablecoin’i olan Tether (USDT) tarafından yapılan bir duyuru, önde gelen kripto para birimlerinden Omisego Network’e (OMG) tam anlamıyla rekor getirdi. En çok USDT’nin bulunduğu Ethereum ağındaki tıkanıklık Tether yönetiminin alternatif aramasına yol açtı.

19 Ağustos tarihinde yapılan duyuruda ise bu alternatifin Omisego Network olduğu belirtildi. OMG Network’ün Twitter hesabından yapılan duyuruda Tether’in Ethereum ağındaki tıkanıklığı azaltmak için OMG ağına bir miktar USDT aktaracağı ve artık OMG’nin de USDT altyapısı olacağı belirtildi.

İçerik Rehberi

OMG Rekor Kırdı!

Bu durum OMG’ye 24 saat içerisinde %100’den fazla artış getirdi ve fiyat Bitcoin’in durgun olduğu son günlerde rekor kırdı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle hafif bir düzeltme yaşayan ancak yine de %67’lik artışa sahip olan OMG, 30 günlük süre içerisinde %282, 1 yıllık süre içerisinde ise %416 artış elde ederek değerini 4’e katladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

OMG‘nin Tether yönetiminin Tron ağından çektiği fonların yeni adresi olabileceği de düşünülmekte. Eğer Tether yüklü miktarda USDT‘yi OMG ağına gönderirse fiyat önümüzdeki tarihlerde de ciddi bir yükseliş elde edebilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar