reklamı kapat

SUSHI Fiyatında Umut Veren Değişim ve Gelişme!

Sushi kripto para biriminde önemli bir değişim yaşandı.
15:16
6 Eylül 2020

Kripto para sektörünün en çok konuşulan projelerinden birisi olan SushiSwap son günlerde inanılmaz değişimlerden geçmekte. Piyasaya 3 dolar gibi bir fiyattan giriş yapıp 6 dolar seviyelerini gören SUSHI, bunun devamında ise Binance borsasında listelenerek 16 dolara kadar çıktı.

SUSHI yatırımcılarının birçoğu Binance üzerindeki listeleme sonrası ciddi bir alım yaptı ve bu durum milyonlarca dolarlık zarara yol açtı. SushiSwap projesinin anonim kurucusu Chef Nomi dün yaptığı açıklamada elindeki bütün NOMI’leri sattığını duyurdu ve fiyat bir anda 1,2 dolara kadar düştü.

SUSHI’nin Yönetimi Değişti

Bugün ise projede başka bir başa döndürücü gelişme yaşandı. SUSHI’nin anonim kurucusu yaptığı açıklamada bütün yönetimi ve projeyi FTX kripto para borsasının kurucusu Sam Bankman-Fried’a bıraktığını duyurdu. Bu olay ve duyuru sonrasında SUSHI fiyatı inanılmaz bir artış yaşadı ve 2,6 doların üstüne çıktı.

Fiyat olarak küçük bir yükseliş gibi gözükse de bunun %100 ve üzerinde bir artış olduğu söylenebilir.

SBF de konu hakkında yaptığı esprili açıklamada olayı doğruladı. SUSHI bu yazının kaleme alındığı an itibariyle ise 3,40 doların bile üzerine çıkarak tam anlamıyla 3x yapmayı başardı. SUSHI kripto para biriminin fiyatındaki bu değişim belki de yeniden 16 dolar seviyesine çıkılabileceğine işaret ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.