X

STORJ Coin Nedir?

STORJ, güvenli ve bulut tabanlı bir depolama sistemidir.
13:23
14 Aralık 2020

Storj (STORJ) Coin, güvenli ve dağıtık bir bulut depolama sistemi projesidir. Kullanıcılar sadece bulut depolamasından faydalanmakla kalmayıp aynı zamanda blockchain tabanlı sistem sayesinde hiçbir güvenlik riski olmadan tamamen merkeziyetsiz bir ortama ulaşırlar. Dağıtık mimarı, kullanıcıların her bir dosyasını saldırılara karşı uçtan uca şifreleme ile korur. Buna ek olarak indirme ve yükleme hızlarının da kayda değer bir şekilde arttığı görülmekte.

Storj (STORJ) Nedir?

STORJ Coin, ağdaki farklı partiler ve kişiler arasında koordinasyonu sağlayan kripto para birimidir. Buna ek olarak söz konusu kripto para birimi ile ölçeklenebilir ve güvenli bir şekilde transfer de yapılabilmekte. Blockchain teknolojisi sayesinde STORJ Coin transferleri güvenli, değiştirilemez ve doğrulanabilir bir şekilde gerçekleştirilmekte.

STORJ Coin Yorum

STORJ, toplam piyasa değerine göre en büyük 123. kripto para birimi konumunda. STORJ son 24 saat içerisinde 7,5 milyon dolarlık hacme ulaşarak aslında platformun ne kadar aktif kullanıldığını da kanıtladı. Toplam arzı 424 milyon olan Storj Coin’in sirkülasyondaki miktarı ise 215 milyon adet olarak gözüküyor. STORJ Coin’in ulaştığı en yüksek değer 2 dolar iken mevcut fiyatı 0,34 dolar olarak görüntülenmekte.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

STORJ Coin Nasıl Alınır?

STORJ Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor.  Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • STORJ Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Binance USD’yi yani BUSD’u işaretleyin.
  • BUSD aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten BUSD sekmesini seçerek, arama butonuna STORJ yazın ve altta açılan STORJ/BUSD çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “STORJ AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek STORJ Coin alma işlemini tamamlayın.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar