X


Stellar’dan Dev Airdrop – 2 Milyar XLM Dağıtılacak!

Stellar Lumens (XLM) yeni devasa airdrop etkinliğini duyurdu.
08:00
10 Eylül 2019

Bir zamanlar toplam piyasa değerine göre dünyanın en büyük ilk 10 kripto para birimi arasında yer alan ancak yavaş yavaş gerileyen Stellar, yeniden  devasa bir kampanya ile karşımıza çıktı. Stellar Development Foundation yaptığı yeni duyuruda mesajlaşma uygulaması Keybase ile ortaklık imzaladığını ve ortaklığın sonucu olarak 2 milyar adet Stellar Lumens (XLM) airdrop’u yapacağını vurguladı.

Stellar’ın En Büyük Airdrop’u

Söz konusu airdrop Stellar’ın beş yıllık tarihinde yaptığı en büyük etkinlik olacak ve bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 120 milyon dolar gibi bir maliyet tablosu çıkartacak. Keybase isimli mesajlaşma uygulamasını kullananlar önümüzdeki 20 ay boyunca her aylık 100’er milyon XLM airdrop’u ile karşılaşacak. Keybase isimli uygulamanın şu an için hizmetleri kapsamında 300.000’den fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.

Yapılan açıklamaya göre ise airdrop’a katılmak için kullanıcıların yapmaları gereken yegane şey onaylı bir Keybase hesabına sahip olmak ve vaat edilen XLM’ler airdrop’un devam ettiği her ay otomatik olarak kullanıcı cüzdanlarında belirecek.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Üç aylık airdrop şu an için garanti edilmiş durumda ve bunun 20 aya tamamlanıp tamamlanmayacağı ise önceden belirlenen başarı oranına ulaşılıp ulaşılmayacağına bağlı.

Stellar bundan aylar önce Blockchain.com ile ortaklaşa böyle bir airdrop düzenlemiş ve dağıttı milyonlarca XLM kendisine de yüzde 18’in üzerine çıkan bir değer kazandırmıştı. Stellar bu airdrop etkinliği ile de benzer bir yükselişi hedefliyor olabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
  • semmnsj
    11 ay önce

    Dağıtılacak ödülün TR telefon numaralarına ait kullanıcıları kapsamadığı söyleniyor doğruluğunu açıklarsanız seviniriz.

    25