X

Son Dakika: Elon Musk, Binance Açıklamalarına Devam Ediyor!

Elon Musk ne yapmaya çalışıyor, enteresan bir komplo teorisine var mısınız?
20:23
23 Kasım 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Gün içinde Dogecoin yatırımcılarının Binance borsasında yaşadığı sorunları dile getiren Elon Musk durmuyor. Kripto para piyasalarında yaptığı manipülasyonlarla tanınan Elon Musk, Binance borsasıyla alakalı yeni paylaşımlar yaptı. Bugün, Binance ve Musk arasında yapılan atışma topluluk tarafından yakından takip edildi.

Elon Musk, Binance Açıklaması

Dogecoin yatırımcılarının para çekme konusunda yaşadığı sorunlara dikkat çeken Elon Musk, Binance borsasının tepkisiyle karşılaşmıştı. Tesla’nın geri çağırdığı 12.000 araca dikkat çeken borsa, benzer sorunların her alanda yaşanabileceğini söylemişti.

Birkaç dakika önce yeni bir paylaşım yapan Elon Musk şunları söyledi;

“Binance kullanmıyorum, benim için kişisel bir rahatsızlık söz konusu değil. Bu konuyu Dogecoin yatırımcıları adına dile getiriyorum”.

Elon Musk aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Dogecoin topluluğu tarafından DogeFather ilan edilen Elon Musk, topluluğun fahri başkanı olarak görülüyor. Reddit, GameStop ve Dogecoin üçlemesinde Elon Musk her zaman kesişen nokta oldu, dünyanın en zengin iş adamı olan Elon Musk internet topluluklarını son derece önemsiyor.

Binance, Dogecoin Hatası

Yatırımcılar borsa cüzdanlarından para çekemediği konusunda paylaşımlar yapıyordu. Elon Musk bunlara katkısız kalmadı ve sorunun hızla çözülmesi için Binance ile direkt olarak iletişime geçti. Sosyal medya hesabı üzerinden sorunu dillendiren Musk, problemin insanları mağdur etmeden hızla çözülmesini istedi.

Binance CEO’su CZ ise Dogecoin altyapısından kaynaklı bir problem yaşadıklarını ve proje geliştiricileriyle iletişim halinde olduklarını açıkladı. Gün içinde yapılan diğer bir paylaşımda ise Tesla’nın geri çağırdığı 12.000 araca dikkat çekilmiş ve her şirketin benzer teknik aksaklıklar yaşayabileceği söylemişti.

Elon Musk, problemin hızla çözülmesi için süreci yakından takip ettiğini gösterebilmek adına yeni bir paylaşım yaptı ve Binance’ın sorunundan dolayı insanların mağdur olduğunu söyledi. Ayrına bu paylaşımında Binance borsasını kullanmadığını da açıklamış oldu. Tesla CEO’su eğer bir kurguyla manipülasyona niyetleniyorsa herhangi bir borsayı pompalamak için reklam yerleştirilmiş bir tavsiyede bulunabilir. Kimilerine göre komplo teorisi olsa da önümüzdeki saatlerde Elon Musk’ın DeFi platformlarını veya başka bir merkezi borsayı takipçilerine tavsiye etmesi mümkündür. Elbette bu durum BNB ve muhtemel pompalanan platformu ciddi anlamda etkiler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar