X


Son 24 Saat İçinde En Çok Hangi Kripto Kazandırdı, Hangisi Kaybettirdi?

Piyasada genel bir yükseliş havası olmasına rağmen bazı kripto para birimleri yüzde 100 değer kaybı yaşadı. Ancak %10.000 yükselen coin de var.
12:06
27 Eylül 2021

Kripto para birimlerinin büyük çoğunluğu bugün bir yükseliş grafiği çizerken son 24 saat içinde %10.000’den fazla artış yaşayan kriptolar olduğu gibi yaklaşık olarak %100 düşüş yaşayan kriptolar da var. Peki, son 24 saat içinde hangi coin’ler kazandı, hangileri kaybetti?

Son 24 Saatin En Çok Kazananları

Grafiklere göz attığımı zaman CoinMarketCap verilerine göre son 24 saat içinde en fazla artış yaşayan kripto para birimi Yas (YAS) oldu. %10.330 artış kaydeden YAS, talep üzerine piyasaya sürülecek ve yine talep üzerine yakılacak bir coin olarak tanımlanıyor.

YAS sonrasında en fazla değer kazanan ikinci kripto para birimi ise %2.846 ile PengolinCoin (PGO) oldu. PGO, hıza, aktifliğe, özel işlemlere ve gerçek dünya kullanımına odaklanan bir kripto para olarak tanımlanabilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

En çok kazanan kripto para birimleri içinde üçüncü sırada Darma Dash (DMC) bulunuyor. Son 24 saat içinde %1.400 değer kazanan DMC, Monero‘ya (XMR) dayalı son teknoloji yeni nesil anonim blok zinciri olmayı hedefliyor.

Bunlara ek olarak son 24 saat içinde ForeverFomo (FOREVERFOMO) yüzde 687, Rapid (RPZX) yüzde 410 ve GravitX (GRX) yüzde 410 değer kazandı.

Son 24 Saatin En Çok Kaybedenleri

Her ne kadar piyasada bir yükseliş hakim olsa da düşüş yaşayan kripto para birimleri de bulunuyor. Son 24 saat içinde sergilediği %98’lik düşüş performansı ile AquaGoat.Finance (AQUAGOAT) en çok değer kaybeden kripto para birimi oldu. AQUAGOAT yardımcı program eko token olarak olarak tanımlanabilir.

Öte yandan son 24 saat içinde en çok değer kaybeden ikinci kripto para biriminin HeartK (HEARTK) olduğu görülüyor. %74 düşüş yaşayan HeartK’nın, birden fazla yüksek performanslı node’dan oluşan güvenli ve ücretsiz, merkezi olmayan bir işlem platformuna sahip olduğu ifade ediliyor.

Son 24 saat içinde en çok değer kaybeden kripto para birimleri arasında; %70 ile Shping (SHPING), %69 ile Safex Cash (SFX) ve %61 ile Tera (TERA) yer alıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar