X


Cardano’da (ADA) Hedef 10 Dolar! Ünlü Analist ADA ve Altcoin’lerde Büyük Artış Bekliyor

Ünlü kripto analisti ve trader, Cardano ve diğer altcoinler hakkındaki tahminlerini paylaştı.
11:38
27 Eylül 2021
Cardano'da (ADA) Hedef 10 Dolar! Ünlü Analist ADA ve Altcoin'lerde Büyük Artış Bekliyor

Üst düzey bir kripto analisti ve trader, kripto paraların yönünü yeniden yukarı çevirmesinin ardından popüler kripto para birimi Cardano’da (ADA) büyük bir fiyat dalgalanmasını öngörüyor.

Cardano 10 Doları Aşacak!

Sektörde Capo olarak bilinen ünlü analist, Twitter’dan yaptığı paylaşımlarla piyasa hakkındaki yeni tahminlerini takipçileri ile paylaştı. Capo, 167.100 takipçisine Cardano’nun hali hazırda dibe vurduğuna ve yeni bir yükseliş trendini ateşlemeye hazır olduğuna inandığını söyledi.

“ADA dip 1,90 dolardı Şimdi 10 dolara kadar yükselecek. ADA‘da büyük artış için hazır ve güçlü.”

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ünlü analist Capo, Ağustos ayında yayınladığı ve Cardano’nun boğa döngüsüne devam etmeden önce 1,90 dolara gerileyeceğini doğru bir şekilde tahmin ettiği bir tweet’e atıfta bulundu ve şunları söyledi;

“Burası ağır görünüyor. ADA’da 1.85-1.90 dolara potansiyel düzeltme gerçekleşti. Makro görünüm yükselişte ve muhtemelen bu yıl 10 dolara veya daha yüksek bir seviyeye çıkacak.”

Ünlü analist piyasa analizlerine, dalgalar halinde ortaya çıkma eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yöntemi olan Elliott Wave teorisini kullanıyor. Capo’nun grafiğine göre, Cardano‘nun 1,90 dolara düşmesi, ADA‘nın düzeltme aşamasının sonunu ve yeni bir yükseliş dalgasının başlangıcını işaret ediyor.

“Altcoin’lerin Yükselmemesi İmkansız”

Capo, tüm kripto para piyasasının önümüzdeki aylarda toparlanacağına inandığı için altcoin’lerde de büyük yükselişler beklediğini dile getirdi.

“Tekrar ediyorum: 30.000-50.000 dolar aralığı lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için muazzam bir birikim aralığıdır. 42.000 dolar, 40.000 dolar veya 38.000 dolar seviyeleri Bitcoin için alım fırsatıdır. Ekim-Aralık özellikle altcoin’ler için destansı olacak.”

Altcoin’ler hakkındaki görüşünü desteklemek için Capo, Bitcoin ve diğer büyük dijital varlıklar hariç ilk 125 kripto para biriminin toplam piyasa değerini gösteren DİĞERLERİ tablosuna bakıyor. Capo’ya göre grafik, 235 milyar dolar civarındaki alanı destek olarak başarıyla yeniden test ettikten sonra yükseliş işaretleri veriyor.

“Altcoin’lerin yeniden yükselişe geçmemesi imkansız bir durumdur.”

Ek olarak Capo, lider kripto para birimi BTC hakkındaki tahminlerini de takipçileri ile paylaştı. Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunan Capo, kripto kralının dibe vurduğuna inandığını belirtti.

“Bu Bitcoin’de bir dip gibi görünüyor. Talep büyük ve yukarıda arz yok. Pump geliyor.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar