X


Solana %15 Artışla 100 Doları Geride Bıraktı! AVAX, HOT ve LRC’de Son Durum

Popüler kripto para birimi Solana (SOL) 100 doları geride bıraktı. AVAX, HOT ve LRC'de son durum ne?
18:53
30 Ağustos 2021
Solana %15 Artışla 100 Doları Geride Bıraktı! AVAX, HOT ve LRC'de Son Durum

Son dönemin parlayan yıldızı yatırımcısını sevindirmeye devam ediyor. Popüler kripto para birimi Solana (SOL), piyasadaki düşüşe aldırmadan inanılmaz bir performans sergilemeye devam ediyor. Öyle ki kripto para birimi bugün itibarıyla 100 dolar barajını aşmayı başardı ve hız kesmeden yükselmeye devam ediyor.

Solana Durmuyor! 100 Doları Kırdı Geçti

29,8 milyar dolarlık işlem hacmi ile en büyük kripto para birimleri arasında 8. sırada yer alan Solana (SOL), hız kesmeden yükselişini sürdürmeye devam ediyor. Öyle ki popüler kripto para birimi uzun bir süredir yükseliş trendini koruyordu. SOL, gün içerisinde artışına devam ederek beklenen kritik seviyeyi aşmayı başardı.

Geçtiğimiz gün 97 dolar seviyelerine kadar ulaşan Solana, bugün sabah saatlerinde 93 dolardan alım satım işlemi görüyordu. Gün içerisinde yukarı yönlü sert bir artış başlatan popüler kripto para birimi Türkiye saatiyle saat 09.16’da 100 doların üzerine yükselerek tarihi bir seviyi kaydetti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Buna ek olarak popüler kripto para birimi içeriğin hazırlandığı an itibarıyla CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %14.3’lük bir artışla 104 dolar bandında işlem görmeye devam ediyor.

Avalanche (AVAX), Holo (HOT) ve Loopring’de (LRC) Son Durum

Son zamanların bir başka parlayan yıldızı Avalanche (AVAX), 25 Ağustos’ta son 3 ayın zirvesine ulaştıktan sonra sert bir şekilde düşüşe geçti. AVAX fiyatında dalgalanmalar olsa da fiyat genel olarak bir düşüş trendi içerisinde yer alıyor.

Bitcoin’deki düşüş pek çok kripto para birimi gibi AVAX‘ı da etkiledi. Öyle ki popüler altcoin 25 Ağustos’ta 58.16 dolara kadar ulaşarak son 3 ayın en yüksek seviyesine dokundu. Son 3 ayın zirvesinin ardından fiyat bir düzeltme yapsa da, Avalanche şu anda bu seviyenin oldukça altında işlem görmeye devam ediyor.

Buna ek olarak popüler altcoin, gün içerisinde 42.68 dolara kadar gerileyerek günün en düşük seviyesini kaydetti. CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte %8 düşüş yaşayan AVAX, içeriğin hazırlandığı an itibarıyla 43 dolar bandında hareket ediyor.

Öte yandan Holo (HOT) coin, son iki gündür bir düşüş içerisinde ve düşüşünü sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta 0.01166 dolara dokunan kripto para birimi, hafta içerisinde 0.009577 dolar bandına kadar gerileyerek sert bir düşüş yaşadı.

0.009577 dolarlık dip seviyeden yönünü bir süre yukarı çeviren HOT, düşüş trendini devam ettiriyor. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla %2.71 düşüşle 0.01072 dolar seviyesinde işlem görmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz gün yaklaşık %45 artış yaşayarak 0.74 dolara ulaşan Loopring (LRC), tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Ancak daha sonra, LRC’de Bitcoin’deki düşüşten etkilenerek yönünü aşağıya çevirdi ve sert bir düşüş yaşadı. Öyle ki Loopring, 0.74 dolarlık son zirveden 0.54 dolara kadar geriledi.

Sabah erken saatleri ile yönünü yeniden yukarı çeviren LRC, gün içerisinde 0.60 dolar seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Ancak yükselişini çok sürdüremedi ve yeni bir düşüş başlattı. Loopring, içeriğin hazırlandığı sırada son 24 saatte %5.56’lık düşüşle 0.5635 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar