Shiba Inu’da (SHIB) Balinalar Oldukça Hareketli: Yeni Bir Yükseliş Dalgası Yakın Mı?

Balinalar, Shiba Inu'ya ilgisinden hiçbir şey kaybetmedi.
16:22
20 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), son haftalarda popülaritesini artırmaya devam ediyor. Popüler kripto para, bireysel yatırımcı ilgi oranlarındaki artış nedeniyle 2021’de önemli bir ralli ile inanılmaz değerlere ulaştı.

Shiba Inu Balinaları Oldukça Aktif

Balinalar, Shiba Inu‘ya ilgisinden hiçbir şey kaybetmedi. Kripto analitik firmalarından Santiment, SHIB balinalarında büyük miktarlarda işlemlerin devam ettiğini belirtti. Santiment, Shiba Inu‘da balina transferlerinin fiyat hareketinde önemli bir rol oynadığını ayrıca bildirdi:

Lider kripto para Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşırken Shiba Inu tekrar 0.00002885 dolara tırmandı. SHIB’de 100.000 doları aşan balina işlemleri dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz ay, bir SHIB balinası yaklaşık 43 milyon dolar değerinde Shiba Inu satın aldı. Satın alımın ardından Shiba Inu fiyatında önemli hareketler kaydedildi. 6 Ekim tarihinde Shiba, yalnızca dakikalar içerisinde %60’tan fazla artmıştı.

Shiba Inu, 11 milyar dolarlık piyasa değerini geçti. CMC verilerine göre SHIB, Bitcoin Cash’in ardından 19. en büyük kripto para birimi ve yükselişi sürüyor. Dogecoin katili Shiba Inu, popülariteyi ve ilgiyi kendine çekiyor.

Shiba Inu Fiyatı

En popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu (SHIB), kripto para topluluğunun uptober olarak adlandırdığı ekim ayında kısa sürede %300’ün üzerinde bir ralli kaydederek ön plana çıktı. ATH seviyesine oldukça yaklaşan SHIB, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000028 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Shiba Inu ekosistem geliştirmeleri ve popülarite oranlarının zirveye ulaşması, popüler kripto para inanılmaz bir yükseliş ivmesi kazandırdı. Elon Musk etkisini etkili bir biçimde kullanan Shiba Army, sosyal medyadaki etkinliklerini artırıyor. Topluluğun bir sonraki hedefi Robinhood borsa listelenmesi olarak görünüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar