Reklam

Shiba Inu (SHIB) Hangi Borsalarda Listeleniyor? Beklenen Borsa Listelemeleri

Shiba Inu (SHIB) dünyanın en popüler borsalarında listeleniyor.
18:30
30 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından Shiba Inu (SHIB), yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. SHIB, CMC verilerine göre yaklaşık iki gün önce 0.00008845 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Shiba Inu, popülaritesini büyütmeye devam ederken şu an için ilgi bir miktar da olsa diğer şaka kripto paralara dağılmış durumda.

Shiba Inu Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Shiba Inu (SHIB) dünyanın en popüler borsalarında listeleniyor. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük borsası Binance, Shiba Inu spot işlemleri hizmet sağlıyor. Bununla birlikte Shiba Inu; Coinbase, Huobi, KuCoin, Gateio, FTX, Uniswap, Bitfinex, OKEx, ZebPay  ve onlarca borsada yüzlerce işlem çiftinde işlem görüyor.

Öte yandan Türk kripto para borsaları BtcTurk ve Paribu Shiba Inu’ya platformunda yer veriyor.  SHIB, yüksek işlem hacmi ile dikkatleri üzerine çekiyor. İnanılmaz bir ilgi ile ralliye imza atan SHIB, mevcut dönemde bir miktar soğumuş görünüyor.

Shiba Inu Fiyatı

Dogecoin katili, son 24 saatlik zaman diliminde işlem hacminde %40’ın üzerinde düşüş kaydetti. SHIB, oldukça dalgalı bir seyir izlerken volatil yapı korunuyor. Uzman öngörülerinin ötesinde bir ralliye imza atan Shiba Inu hakkında herhangi bir teknik analiz verisi önümüzdeki dönem beklentileri için sağlıklı olmayabilir.

Shiba Inu; DEX, NFT koleksiyonu ve blok zinciri projeleri ile ön plana çıkmak istiyor. SHIB topluluğu, yukarıda belirtilen dev borsaların ardından Robinhood platformunda listelenme adına imza kampanyası, sosyal medya üzerinden çalışmalar ve elinden gelen her şeyi ortaya koyuyor. Robinhood listelenmesi, Shiba Inu yatırımcıları, ekibi ve topluluğunun beklediği en büyük gelişme. Robinhood tarafından ise bu konuda herhangi bir somut adım atılmazken düzenleyici çerçeve vurgusu yapıldı.

Robinhood, yeni listelemeler için acele etmek istemiyor. Şirket yetkililerinin açıklamalarına göre platform, düzenleyici çerçevenin netleşmesinin ardından listelenme konulara eğilmek istiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar