X

Kishu Inu (KISHU), Baby Doge Coin (BABYDOGE), Dogelon Mars (ELON) İşlemleri Bu Borsalarda Gerçekleştiriliyor

Şaka kripto paralar, hangi borsalarda yer alıyor?
19:00
30 Ekim 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

En popüler şaka kripto para Dogecoin (DOGE), bu yılın başlarında kripto para yatırımcılarının yoğun ilgisine maruz kalarak yeni bir dönem açtı. Shiba Inu (SHIB) ile popülaritesini katlayan şaka kripto paralar, son günlerin en çok konuşulan konularından oldu. Yatırımcılar artık yüzlerce şaka kripto paranın arasından hangisini seçeceğini ve hangi platformlardan alabileceğini, araştırma konularına dahil etti.

Kishu Inu ve Baby Doge Coin

Kishu Inu, Nisan 2021 itibarıyla piyasaya sürüldü. Dogecoin’in ATH seviyesine yürüdüğü ralli esnasında hayata geçirilen bu token, hype ortamında yararlanmak adına operasyon yürüttü. KISHU, yaklaşık 6 ay önce 0.00000002 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. KISHU, mevcut durumda ATH seviyesinin %50 gerisinde işlem görüyor. KISHU’da son 24 saatlik işlem hacmi %15’in üzerinde düşerken şaka kripto para, aşağı yönlü eğilimini koruyor. KISHU; Gateio, Uniswap, Poloniex, OKEx, MEXC, Bitmart borsalarında listeleniyor.

Baby Doge Coin (DOGE), Dogecoin’in bir başka kopya projesi olarak fanlar tarafından haziran ayında piyasaya sürüldü. Dogecoin mirasını devam ettirmek isteyen bir kripto para olan Baby Doge Coin, haftalık zaman diliminde %200’lük artış ile dikkat çekti. BABY DOGE; Gateio, Poloniex, OKEx, PancakeSwap, LBank platformlarında işlem görüyor.

Dogelon Mars (ELON)

Dogelon Mars (ELON), Mars yaşamında gezegenin para birimi olarak kendini tanıttı. ELON, Nisan ayında piyasaya sürüldü. Elon Musk’ın Mars’ı kolonileştirme fikrinden esinlenilen bu altcoin, henüz şaka kripto para formundan sıyrılamadı. Dogelon Mars (ELON), son 24 saatte %44’ün üzerinde artışla 0.000001833 dolardan alım satım işlemi görüyor.

ELON; KuCoin, Uniswap, Gateio, Poloniex, OKEx gibi kripto para borsalarında listeleniyor. Yatırımcılar, kendi araştırmalarını yapıp kararını verdikten sonra belirtilen borsalardan bu kripto paraları alabilirler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar