X


Shiba Inu (SHIB) Ciddi Düşüş Yaşayabilir! Grafik Bu Modele Tam Uyuyor!

Popülerliği azalmaya başlayan Shiba Inu (SHIB) daha ciddi bir düşüş yaşayabilir.
23:05
13 Eylül 2021

Bitcoin (BTC)’in yaşadığı son düşüşlerden Shiba Inu (SHIB) ciddi anlamda etkilendi. Binance borsasında ilk defa 0.0000051 seviyelerini geçtiğimi salı günü gören fiyatın daha da düşme riski bulunuyor. Fiyatı şu saatlerde 0.00000649 dolar olan SHIB için bazı analistler en kötü senaryo konusunda uyarıyor. Peki rekor düşüş ne zaman gelecek, kritik seviyeler neler?

Shiba Inu (SHIB)

Osilatörler fiyatın daha da düşüş yaşayabileceğini söylüyor. Son haftayı %8,5 zararla kapatan Shiba Inu (SHIB) bugün ki yalan haber rüzgarından da payını aldı. Fiyat %5 seviyesinde geri çekildi, üstelik kısa süre önce Coinbase listelemesi olmuştu ve bunun fiyatı uçurması bekleniyordu.

Bitcoin (BTC) son 10 gün içinde ciddi iniş çıkışlar yaptı. Shiba Inu (SHIB) düşüşlerden fazlasıyla payını almasına rağmen geri dönüşlerde başarısız oldu. Binance listelemesinden sonra ilk defa 0.0000051 seviyesine kadar düşen fiyat yeniden görülebilir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB) Fiyat Tahminleri

Ichimoku modelinin grafikte oluşması ayıların güç kazandığını gösteriyor. Shiba Inu (SHIB) eğer 0,00000418 seviyesinde tutunamazsa dipte daha iyi destekler oluşturmak zorunda kalacak. Bu bölgenin ilk etapta düşüşü bir miktar dengelemesi bekleniyor. En kötü senaryoda ise SHIB fiyatı başına bir sıfır daha alabilir.

Mevcut düşüş hareketinin geçersiz kılınması için 0,00000850 seviyesinin üzerinde kapanışlara ihtiyaç var ancak Bitcoin (BTC) çok ciddi bir yükseliş yapmadığı sürece bu da mümkün görünmüyor. Üstelik Elon Musk yeni aldığı Shiba Inu cinsi köpeği Floki’yi sosyal medya üzerinden duyurdu. Bu açıklama sonrası başka bir şaka coin olan Floki ciddi fiyatlama yaptı. Yani Elon Musk’ın paylaşımlarından da artık umut kesilebilir.

RSI nötr bölgede bulunuyor ve borsalardaki hacim zayıflamış durumda, özellikle Bitcoin’in kararsız olduğu bugünlerde Shiba Inu yatırım için ciddi anlamda riskli görünüyor. Son umut 8-11 Eylül tarihinde oluşan azalan üçgendi ancak bugün yaşanan düşüş bunu da geçersiz kıldı.

Özellikle bu tarz şaka coinlerinde teknik analizin pek başarı getirdiği söylenemez fakat bu sefer durum ciddi gibi görünüyor. Gelecek olumlu bir haber Shiba Inu için kurtuluş olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar