Shiba Inu Burning Party: 2 Milyar Adet SHIB Yakılabilir! 

Elde edilen son bilgilere göre iki popüler kripto hesabı eğer koşullar yerine gelirse 2 milyar adet Shiba token’ı yakabilir. 
15:38
14 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Elde edilen son bilgilere göre Shiba Inu ile ilgili iki Twitter hesabı, eğer bazı koşullar yerine gelirse 2 milyar adet SHIB token’ı yakacaklarını duyurdu. Bir token’ın yakılması, piyasadaki arzın azalacağı anlamına geldiği için bu haber yatırımcıları heyecanlandırdı.

“Burning Party”

Bir kripto kayıt şirketi olan Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda, 1 milyon adet SHIB token’ı yakacaklarını duyurdu. Bigger Entertainment ödeme olarak Shiba Inu kabul ediyor ve elindeki SHIB’lerin bir kısmını da yakıyor. Ancak Cooper’ın açıklamalarına göre, 1 milyon token’ın yakımı için bir şart bulunuyor.

Cooper, 7.500 Shiba Inu sahibinin, Bigger Entertainment’ta müzik, ürün, etkinlik biletleri ve NFT satın alırken 5 dolarlık SHIB ödemesi yapması halinde 1 milyar Shiba Inu yakacaklarını ifade etti. Yapılan açıklamalara “burning party” 26 Aralık’ta canlı olarak gerçekleşecek.

Bunlara ek olarak Steven Cooper, Aralık ayında yedi milyon SHIB token’ının yakıldığını, yani bu kripto paraların sonsuza kadar dolaşımdan çıkarıldığını ifade etti.

İki Koşul Yerine Gelirse 1 Milyon SHIB Yakılacak

Popüler bir Twitter hesabı olan  “Ask The Doctor” da dün yaptığı açıklamalarda iki koşulun yerine getirilmesi halinde 1 milyar adet Shiba Inu token’ı yakılacağını dile getirdi. Yapılan açıklamalara göre ilk olarak SHIB’in Robinhood’a listelenmesini talep eden ve Change org’da yer alan dilekçenin 1 milyon imzaya ulaşması isteniyor. İkinci olarak ise “Ask The Doctor”, tweet’in 25.000 kez retweet’lenmesini istiyor.

Shiba Inu yazının kaleme alındığı an itibari ile 0,000034 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Yani 2 milyar adet SHIB’in yakılması güncel rakamalar ile yaklaşık olarak 68.000 dolar değerinde Shiba Inu’nun yakalacağı anlamına geliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar