X


SFP Coin Rekor Kırdı: Binance’in Listelediği SFP Coin, 13 Kat Arttı

SFP Coin tam olarak sansasyonel bir rekor ile piyasaya girdi.
19:27
8 Şubat 2021

Binance Launchpad’in en güncel projesi SafePal yani SFP Coin, bugün piyasaya rekorla giriş yaptı. Binance Launchpad satış fiyatı 0,10 USD olan SFP Coin, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla ise 1,37 dolardan işlem görüyor.  Bu da piyasaya yeni giren kripto para biriminin %1.300’den fazla yükseliş elde ettiğini göstermekte.

Binance Tabanlı SFP Coin, Rekor Kırdı

SFP Coin fiyatında 24 saat içerisinde görülen bu %1.300 üzeri yükseliş, Binance’in Launchpad projelerinin ne denli yükseliş sağlayabileceğini göstermekte. Binance kripto para borsasının 2019 yılında tekrardan hayata geçirdiği Launchpad projeleri özellikle ilk başlarda inanılmaz yükselişler sağlamıştı.

Ancak 2020 yılında yaşanan koronavirüs salgını ve altcoinlerin yavaş yavaş gözden düşmesi Binance Launchpad projelerine olan ilgiyi söndürdü. Özellikle DeFi sektörünün inanılmaz bir yükseliş elde etmesi SFP Coin gibi Launchpad projelerinin geride kalmasına yol açtı.Binance şimdi ise SFP Coin’in başarısı ile yeni Launchpad projelerine yeniden dikkat çekebilir.

SFP Coin Nedir?

SFP Coin, SafePal kripto para cüzdan sağlayıcısının kendi kripto para birimi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılar isterlerse Staking, isterlerse işlem ücreti indirimi veya cüzdan alımlarında indirim için SFP Coin kullanabilecek. Binance’in de yatırımcıları arasında yer aldığı SFP Coin, özellikle TrustWallet’ın kripto parasının elde ettiği başarı sonrası bir süre gündemde kalabilir.

Binance’in yatırımı ve desteklemesi TrustWallet’ın kripto parası TWT’ye rekor getirmişti. SFP’nin ekosistem olarak daha geniş ve kapsamlı olması ise bunun şansını arttırmakta.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar