Seul Merkezli Kripto Para Borsası, Shiba Inu Rakibi Olan Meme Token’ı Listeliyor

BitGlobal, gün içerisinde Floki Inu listelemesi gerçekleştireceğini aktardı.
19:18
24 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

BitGlobal borsası bugün yaptığı açıklamada popüler meme token Floki Inu’yu listeleyeceğini duyurdu. Shiba Inu ile çekişen Floki Inu, borsa listelemelerinde gaza bastı. Floki, henüz çok yolu olsa da ilerlemeye devam ederek yatırımcılarını sevindirdi.

FLOKI, BitGlobal Platformunda Yer Alacak

Güney Kore merkezli kripto para borsası BitGlobal, gün içerisinde Floki Inu listelemesi gerçekleştireceğini aktardı. Borsa, para yatırma işlemleri için 27 Aralık 2021’de yerel saatle 11.00’ı, alım satım işlem aktivasyonu için de aynı gün 17.00’ı işaret etti. 2013 yılında kurulan borsa önceden Bithumb adıyla biliniyordu. BTC Korea tarafından işletilen borsa, Kore’nin popüler alım satım platformları arasında yer alıyor.

BitGlobal, Güney Kore Wonu (KRW) ile işletilen bir kripto para alım satım hizmeti sunuyor. Uluslararası kullanıcılar için ise BitGlobal, Mayıs 2019’da Seychelles finansal denetçisinden kayıt onayı aldı.

BitGlobal, günlük 300 milyon doların üzerindeki işlem hacmiyle büyümeye devam ediyor. Borsa, 300’den fazla kripto parayı destekliyor. Marj işlemleri, vadeli işlemler, launchpad gibi hizmet özelliklerine sahiptir. Floki Inu benimsenmesinin ciddi boyutlara ulaşma potansiyeli bağlamında bu adım önemlidir.

Floki Inu, Operasyonlara Devam Ediyor

Floki kısa süre önce Inverse Finance ile bir ortaklık duyurdu. Floki sahipleri artık Inverse Finance’in yerel varlığı INV’yi kazanmak için coin’lerini stake edebilecek. Ayrıca kullanıcılar Floki token’a karşın BTC, ETH ve diğer kripto varlıklarla bu işlemleri yapabilir. Bununla birlikte Floki Inu’nun bir başka planı ise Nijerya, Guatemala ve Laos gibi ülkelerde okullar kurmak.

Floki Inu, şaka kripto para listesine alt sıralardan kurtularak üçüncülüğü sırtlamak istiyor. Shiba Inu’ya rakip olmak isteyen FLOKI, çalışmalarını son hızda sürdürüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar