X


Şaka Coin’lerde Son Durum: Dogecoin, Shiba Inu, Baby Doge ve Floki Inu

Şaka kripto para birimlerinde son durum ne?
14:20
19 Eylül 2021
Şaka Coin'lerde Son Durum: Dogecoin, Shiba Inu, Baby Doge ve Floki Inu

Şaka kripto para birimleri yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamasıyla birlikte sektörde kendine yer edindi ve popüler bir hal aldı. Dogecoin ile başlayan bu furya beraberinde birçok şaka kripto para biriminin türemesine neden oldu. Gelin şimdi piyasada adlarını sıkça duyduğumuz şaka coin‘lerde son durum ne hep birlikte bakalım.

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIBA) ve Baby Doge

En büyük şaka kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE), yılın ilk çeyreğinde yaşadığı artışlarla gündemi oldukça meşgul etmişti. Akıllara durgunluk verecek derecedeki kazançlarla pek çok yatırımcısını zengin eden DOGE, son zamanlarda piyasadaki kararsızlığın da etkisi ile stabil bir performans sergiliyor.

Popüler şaka kripto para biriminin son bir aylık grafiğine bakıldığında genel olarak bir düşüş hakim olduğu görülüyor. Ayrıca son yaşanan sert düşüşle birlikte 0.30 dolar seviyesinden 0.23 dolar seviyesine gerileyen Dogecoin, bir süredir 0.23 dolar ile 0.25 dolar arasında işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %3’lük düşüş yaşayan Dogecoin, 0.239 dolar bandında alım satım işlemi görüyor.

Öte yandan Dogecoin ile benzer şekilde hızlı bir popülarite yakalayan Shıba Inu (SHIBA), geçtiğimiz günlerde Coinbase Pro listelenmesi ile hızlı bir yükseliş başlattı.

Listeleme haberinin ardından artışa geçen popüler şaka para birimi yaklaşık %30’luk bir artış kaydetti. Duyurunun ardından 0.0000094 dolar bandına ulaşan SHIBA, aynı gün içerisinde 0.0000081 dolar seviyesine kadar geriledi.

Şu anda yatay bir hareket sürdüren şaka para birimi, son 24 saatte %5’lik bir düşüşle 0.00000754 dolar seviyesinde alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Dogecoin fanatikleri tarafından piyasa sürülen bir diğer şaka para birimi Baby Doge Coin (BabyDoge) ise 13 Eylül’de başlattığı yükseliş trendi ile inanılmaz bir artış yakaladı.

BabyDoge, hafta içerisinde 0.00000000055 dolar seviyesinden 0.0000000011 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı. Daha sonra yönünü aşağıya çevirmesi ile birlikte 0.00000000075 dolar bandına kadar geriledi.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %1.56’lık düşüş yaşayan BabyDoge, 0.00000000079 dolardan alım satım işlemi görmeye devam ediyor.

Floki Inu Artıyor

Shiba Inu topluluğunun hayranları ve üyeleri tarafından yaratılan yeni bir şaka para birimi olan Floki Inu (FLOKI), Gate.io borsasında listelenmesi ile uçuşa geçti. Diğer şaka para birimleri düşüş yaşarken Floki Inu gün içerisinde oldukça iyi bir performans sergilemeyi başardı.

FLOKI, Gate.io duyurusu ile 0.00004 dolar bandından 0.000068 dolar seviyesine kadar yükseldi. İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla son 24 saatte %10’luk bir artış kaydeden kripto para birimi 0.00005 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar