reklamı kapat

Ripple, Kripto Para Cüzdanına 750.000 Dolar Bağışladı!

Ripple, BRD isimli kripto para cüzdanına 750.000 dolar bağışladı.
20:00
11 Ekim 2019

Mobil cüzdan sağlayıcısı BRD, XRP kabulünü arttırmak için Ripple‘ın Xpring platformu ile ortaklık imzaladı.

BRD tarafından Cuma günü yapılan açıklamada, Xpring’in kendilerine 750.000 dolar bağışladığı vurgulandı. Bu yeni stratejik ortaklık dahilinde BRD direkt olarak kendi platformuna XRP’yi dahil edecek ve Xpring’in geliştiriciler platformunda çeşitli uygulamalar üzerinde çalışmaya başlayacak. Yapılan basın açıklamasında ortaklığın ve 750.000 dolarlık yatırımın BRD kullanıcılarına XRP alma, satma, elinde tutma ve dünyanın herhangi bir yerindeki başka kişilere gönderme imkanı sunacağı belirtildi.

Xpring başkan yardımcısı Ethan Beard, konu hakkında yaptığı açıklamada ”kripto para sektörünün en eski ve en çok saygı duyulan mobil cüzdanlarından birisi ile” çalışmaktan onur duyduklarını dile getirdi.

”BRD ekibi tüketicilere 6 milyar dolardan daha fazla değere sahip dijital para biriminin alım ve satımı konusunda yardımcı oldu. Bu da onları XRP gibi gerçek dünyaya ait problemleri çözen bir kripto para ile ortaklık konusunda ideal platform haline getiriyor.”

BRD CEO’su ve kurucu ortağı Adam Traidman ise açıklamasında Ripple gibi önemli bir firma ve XRP kripto para birimi ile ortaklık imzaladıkları için mutlu olduğunu, Ripple’ın güçlü bir cüzdan uygulaması ile ortaklık kurmanın değerini anladığını ifade etti.

Ripple Girişimleri Sürdürüyor

Ripple adeta son iki haftadır girişim üzerine girişim göstermekte. Ripple bundan iki hafta önce İzlanda içerisinde bir start up firmasını satın almıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

ETİKETLER