X


Ripple CTO’sunun XRP Açıklaması Topluluğun Tepkisini Çekti

Ripple CTO'su David Schwartz'ın XRP yorumu tepki çekti.
18:02
14 Temmuz 2020

Ripple şu an için dünyanın en büyük blockchain şirketlerinden birisi ve toplam değeri 10 milyar doların üzerine çıktı. Ripple’ın değeri devamlı olarak artarken bunun kripto para birimi XRP’nin değerindeki sürekli düşüş ise yatırımcıların tepkisini çekmekte. Bazı yatırımcılar ise bunun direkt olarak Ripple tarafından yapılan bir hamle olduğunu ve XRP’nin değerinin bilerek baskılandığını düşünmekte.

Ripple CTO’sundan Yuvarlak XRP Cevabı

Twitter üzerinde başlayan bir konuşmada bu konu Ripple CTO’su David Schwartz’a da soruldu ve Schwartz’ın cevabı bazı yatırımcıların tepkisini çekti. Bir XRP yatırımcısı Ripple CTO’suna halihazırda Ripple şirketinde çalışmıyor olsa bile XRP yatırımı yapıp yapmayacağını sordu. Schwartz ise buna cevap olarak “hemen hemen kesinlikle” cevabını vererek bazı  yatırımcılara göre “yuvarlak” olarak görülen bir yanıt verdi.

Schwartz, XRP yatırımı yapacağını ima ettikten sonra daha önce başka kripto paralara ilgi duyduğunu da açıkladı. 2011 yılında Bitcoin madencisi olduğunu ifade eden David, Ethereum piyasaya ilk çıktığında bunu satın alanlardan birisi olduğunu da vurguladı. Bunun yanı sıra ICO çılgınlığında ciddi ICO yatırımı yaptığını ve 40’tan fazla kripto paranın yatırım turuna katıldığını ifade eden Schwartz, XRP yatırımcılarının tepkisinden kaçamadı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Bir Twitter yatırımcısı ilgili gönderinin altına yaptığı yorumda Ripple CTO’su Schwartz’ın net cevap vermekten korktuğunu ifade etti.

Ripple CTO’su bundan kısa süre önce yaptığı bir açıklama ile daha gündeme oturmuştu.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar