X


Binance CEO’sundan Beklenen Haber Geldi!

Binance kripto para borsası aylardır süren çalışmaların meyve verdiğini duyurdu.
20:48
14 Temmuz 2020

Toplam ticari hacme göre dünyanın en büyük kripto para borsası konumundaki Binance, uzun süreden beri yatırımcıların beklediği gelişmeyi sonunda tam anlamıyla duyurdu. Binance’in kendi banka kartı olarak bilinen Binance Card, Ağustos ayında Avrupa ve İngiltere içerisindeki kullanıcılar için kullanıma açılacak.

Binance kripto para borsası tarafından yapılan açıklamada  Avrupa Ekonomik Alanı içerisindeki kullanıcıların yani yukarıda da belirtildiği gibi AB ülkeleri vatandaşlarının Ağustos ayından itibaren Binance Card için başvuru yapabileceği vurgulandı. İngiltere içerisindeki vatandaşlar ise Ağustos ayından biraz daha geç bir vakitte başvuru yapabilecek.

Binance Card, Avrupa’da Kullanımda!

İlk olarak Nisan ayında beta versiyonu piyasaya sürülen ve o tarihlerde Visa desteği ile geldiği sanılan Binance Card, daha sonra sessiz bir değişim ile Visa logosunu silmişti. Bu durum Binance ve Visa arasında anlaşmazlıkların ortaya çıktığının düşünülmesine yol açtı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance ise daha sonra Swipe’ı satın alarak bu anlaşmazlığı doğruladı ve alternatif bir yol tercih etti.

Swipe’ı satın alan ve şu an önünde herhangi bir engel kalmayan Binance’in banka kartı Ağustos ayından itibaren kullanımda olabilir. Binance bunun yanı sıra gelişmelere son hız devam etmekte ve bundan kısa süre önce 15 itibari para birimini daha borsada listelediğini açıklamıştı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar