X

Ravencoin Nasıl Alınır?

Ravencoin (RVN) nedir?
20:16
24 Kasım 2020

Ravencoin (RVN), açık kaynaklı blockchain tabanlı bir kripto para projesidir. Eşler arası varlık transferine odaklanan kripto para projesi, kullanıcıların gerçek dünyaya ait emtia veya bono gibi varlıkları yaratıp, bunları alıp satabilmelerini sağlar. Yatırımcılar isterlerse dijital emtia, isterlerse de sanal ürünler üreterek alım satım yapabilirler. Ravencoin 3 Ocak 2018 tarihinde piyasaya sürüldü ve o tarihten beri önemli bir seviyeye geldi.

Ravencoin (RVN) Nedir?

Ravencoin (RVN), dijital dünya ile geleneksel finans dünyası arasında köprü oluşturması ile ön plana çıkıyor. RVN Coin’in fiyatı da buna bağlı olarak son dönemde önemli bir artış yakaladı ve yatırımcılarım hem geleneksel hem de dijital varlıkları alıp satabildikleri ağın kripto parası RVN Coin, 96. sıraya kadar tırmandı.

Bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla en büyük 96. kripto para birimi olan RVN, son 24 saat içerisinde %24  yükselerek 0,016 dolar seviyesine kadar çıktı. Herhangi bir ICO olmadan tamamen topluluk fonları ile piyasaya sürülen ve geliştiricilere değil topluluğa odaklanan Ravencoin projesi, kesinlikle geleceği parlak projeler arasında yer alıyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Madencilik altyapısına da sahip olan RVN Coin, sadece yatırımcıların değil madencilerin de ilgisini cezbediyor.

RVN Coin Nereden Alınır?

RVN Coin  tam olarak nasıl alınır?  Binance bu konuda kullanıcıların tercih edeceği en popüler platform olarak ön plana çıkıyor. mümkün. Binance’in sunduğu likidite ve güvenlik de yatırımcıların burayı tercih etmesine etki etmekte.

  • RVN Coin satın almak için ilk olarak borsaya TL bakiyesi atmak veya bunun yerine kullanılabilecek bir kripto para almak gerekiyor. Bunun için ilk önce Binance ana sayfasına girip, sol üstte yer alan “Kripto Al” seçeneğinden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklayın.
  • Açılan sekmede ne kadar TRY ile işlem yapmak istediğiniz seçip, Coin kısmından Tether’i yani USDT’yi işaretleyin.
  • USDT aldıktan sonra yine sol üstteki “Al-Sat” seçeneğini önizleyin “Klasik” sekmesine tıklayın.
  • Açılan kısımda sağ üstten USDT sekmesini seçerek, arama butonuna RVN yazın ve altta açılan RVN /USDT çiftini seçin.
  • Daha sonra ortadaki “RVN AL” sekmesine gelip, almak istediğiniz miktarı girin.
  • İstediğiniz miktarı girin ve işleme onay vererek RVN alma işlemini tamamlayın.

rvn

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar