X


PraeGlobal’dan Girişimcilere Destek

16:33
20 Kasım 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Estonya’nın dijitalleşme ve dijital para konusunda gösterdiği tutum, bu alandaki girişimlerin artmasına ve gelişmesine zemin hazırlıyor. Devlet olarak bu alana yaptığı yatırımlar, bunun en güzel göstergesidir. Bir dönem kendi milli kripto parasını hazırlamak için çalışmalar başlatan Estonya, Avrupa Birliği’nin gösterdiği tepki sonrası çalışmalarını başka şekilde değerlendirmeye başlamıştır.

Kripto para olarak düşünülen EstCoin’in sadece e-vatandaşlık hizmeti için kullanılacağını belirtmiştir. Kripto para konusunda gösterdiği destekleyici politika, bu konuya en büyük özeni ve önemi gösteren ülke olmasını sağlamıştır. PraeGlobal olarak da kripto para konusundaki gelişmeleri yakından takip ederek, bu alanda yapılacak olan girişimlere destek verilmektedir. Ayrıca başka alanlarda da edinilen bilgi ve birikimin bu alana da uygulanması sağlanarak, sonucun başarılı olması hedeflenmektedir.

Kripto Paranın Geleceği ve Destekler

Estonya, EstCoin konusunda bazı değişikliklere gitmiş olsa da kripto paranın geleceği konusundaki tutumunu değiştirmemiştir. Gelecekte çok etkili olacağını düşündüğü kripto paralar konusunda gerekli desteği sağlamaktadır. Sağlanan destekler sayesinde ülke içinde yapılan başarılı girişimler de bunun en güzel göstergesidir.

Yeni bir dijital paranın ortaya çıkması konusunda da hazırlamış olduğu zeminin kullanılmasına olanak sağlayan Estonya’da gerekli desteği her daim bulmanız mümkündür!

PraeGlobal’nin Desteği

PraeGlobal, kripto para konusunda kaliteli ve hızlı bir şekilde danışmanlık hizmeti sunan bir firmadır. Uzman ekibi sayesinde cryptopara, cryptoexchange, vallet ve digitalbanking gibi konularda gerekli desteği sağlayan PraeGlobal, yasal prosedür ve lisanslama konularında da danışmanlık sağlamaktadır.

PraeGlobal ile işbirliği içinde olan firmalar, PraeGlobal’in sahip olduğu tecrübelere ve birikimlere ilk elden sahip olabilmektedir. Kripto para haricinde inşaat, enerji, telekomünikasyon ve otomotiv gibi birçok sektörde faaliyet gösteriyor olan firmamız, her sektöre dair uzman ekibini her daim bünyesinde bulundurmaktadır. Bu sayede aldığı destekler sayesinde süreçleri daha hızlı ve daha az hatayla sürdüren firmalarda yapılan işin başarıya ulaşma ihtimali daha yüksek olmaktadır.

Kripto paranın yeni bir kavram olması; yeni kripto para oluşturulması, blockchain mantığı ve üretilmesi gibi konularda belirsizliklerin bulunmasına sebep olmaktadır. Ayrıca bu konularda her geçen gün değişen teknolojiler ve yapılan gelişmeler işi daha da zorlaştırmaktadır. Bu konulardaki gelişmeleri yakından takip eden PraeGlobal, aynı zamanda piyasayı da sürekli takip etmektedir. Kripto para konusunda girişimcilere destek veren PraeGlobal, sahip olduğu bu özellikler sayesinde de danışmanlık yaptığı işbirlikçilerini başarıya ulaştırmaktadır. Ayrıca destek verdiği firmaların yeni fikirlerini de analiz edip fikrin daha da gelişmesini sağlamaktadır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale bir basın bültenidir. Cointürk, yukarıda yer alan bilgilerden ve basın bülteninde adı geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir. Cointürk, basın bülteninde adı geçen şirketle ilgili okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını önermektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar