X


Power Ledger Coin Nedir?

Power Ledger Coin, Avustralya merkezli Power Ledger platformunun yerel token’ıdır.
11:12
16 Kasım 2020

Power Ledger Coin, elektriğin herkes için güvenilir, uygun fiyatlı ve temiz olduğu bir dünya inşa etmeyi amaçlayan Avustralya merkezli Power Ledger platformunun yerel token’ıdır. Ethereum ağındaki sözleşmelerle desteklenen, eşler arası enerji değişim platformu, bireylerin ve toplulukların güçlerinin kaynağını seçmelerine olanak tanıyan şeffaf sistemlerle enerji ticaretini demokratikleştirmeyi hedefliyor.

İkili token modellerinde POWR, kullanıcıların platformu kullanmak için emanet edeceği yardımcı program token’ıdır. Sparkz ise piyasa katılımcıları için yerel geleneksel paralara  bağlı elektrik kredilerini temsil ediyor. Her ikisi de elektrik üreten hanelerin adil bir getiri için komşularıyla işlem yapabilecekleri bir ekonominin parçasını oluşturmak için kullanılıyor.

Power Ledger (POWR) Nedir?

Power Ledger (POWR), elektrik ve çevresel emtia ticaretini kolaylaştırmak için Blockchain teknolojisini kullanan ve hızla büyüyen bir teknoloji şirketidir.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Platformun açıklamalarına göre araştırmalar, tamamen modernize edilmiş piyasa odaklı bir şebekenin tüm elektrik sorunlarını çözebileceğini ve tüketmek istenilen enerjinin seçilmesine izin verebileceğini gösteriyor. Power Ledger misyonu, bu piyasa için platform sağlamak ve bu süreçte gücün demokratikleşmesini sağlamak olarak açıklanıyor.

Power Ledger kendi özelliklerini şu şekilde sıralıyor:

  • Tutkulu, kapsayıcı ve yenilikçi
  • Stratejiye, işletmenin hedeflerine ve başarı ihtiyacına dikkat ediyorlar.
  • Güven oluşturmak için zayıf yönler ve sınırlar kabul ediliyor.
  • Korkmak yerine sağlıklı anlaşmazlıkları ve tartışmaları memnuniyetle karşılıyorlar.
  • Tüm personelin sadakatini kazanmak için ekip birbirini destekliyor.
  • Riskleri yönetme ve azaltma konusunda titiz davranıyorlar.

Bunlara ek olarak Power Ledger, enerji, karbon ve blok zincirinde lider olarak küresel marka tanınırlığı elde etmeyi hedefliyor. Pazarlar ve kullanıcı perspektifinden teknolojide inovasyon lideri olmak da amaçları arasında yer alıyor ve ABD, Avrupa, Hindistan, Kuzey ve Güney Asya ve Avustralya dahil olmak üzere her büyük bölgede aktif dağıtımlar yapmayı hedefliyor.

Bunun yanında Power Ledger’in Blockchain temelli platformu, işletim sisteminin işlemleri ve enerji ödemelerini küresel ölçekte senkronize etmesini sağlayan iki dijital token kullanıyor. Bu çift token’lı model, tüm enerji piyasalarının dünya genelinde aynı şekilde çalışmasını sağladığından, POWR ve Sparkz birlikte Power Ledger platformunda tutarlılık sağlıyor.

Öte yandan çevresel emtia ürünlerini kullanmak isteyen iş ortakları ve müşterilerin de Power Ledger teknolojisine erişmek ve kullanmak için POWR’a ihtiyacı bulunuyor.

POWR Coin Yorum

POWR Coin’in arkasındaki platform Power Ledger, dünya için önemli olan bir konuya parmak bastığı için kullanıcıların ilgisini çekiyor. Ayrıca bu projenin hem Blockchain teknolojisi hem de bir kripto para birimi ile destekleniyor olması da dikkat çeken bir başka özellik olarak nitelendiriliyor.

Bununla birlikte yatırımcıların Power Ledger coin’e nispeten temkinli yaklaştıkları görülüyor. Yine son zamanlarda POWR coin’in artış grafiğinde olduğu ifade edilebilir. Yatırımcıların yorumlarını daha iyi değerlendirmek ve grafikleri daha doğru yorumlamak için POWR coin güncel rakamlarına göz atmakta fayda olacaktır.

CoinMarketCap verilerine göre yazının yayına hazırlandığı sırada 0,0871 dolardan işlem gören Power Ledger (POWR), POWR/BTC paritesinde de 0,00000538 BTC’den işlem görüyor. Ayrıca şu anda dolaşımda 423.992.467 adet bulunan POWR coin’in toplamda 999.506.123 POWR token’a ulaşacağı da paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor.

Bunlara ek olarak 4 Ocak 2018 tarihinde 2,01 dolar ile rekor kıran Power Ledger coin’in, 13 Mart 2020 tarihinde 0,0318 dolar ile dip seviyeyi gördüğünü belirtmekte fayda var.

Power Ledger Coin Nasıl Alınır?

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para işlem platformu olan Binance aracılığı ile Power Ledger Coin hızlı ve güvenli satın alınabilir.

POWR/BTC ve POWR/ETH işlem çiftleri Binance’te 1 Kasım 2017’de listelenmeye başladı. Listelenmeden yaklaşık olarak 2 ay sonra da token’ın rekor kırdığı görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar