X


Popüler Kripto Para Borsası Binance, İki Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Binance gün içerisinde yaptığı yeni bir duyuru ile birlikte iki yeni altcoin çiftini listeleyeceğini duyurdu.
09:37
17 Kasım 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance, İki Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni bir duyuru yayınladı. Binance tarafından yayınlanan duyuruya göre, borsa iki yeni altcoin çiftini listeleyecek. İşte detaylar;

Binance, İki Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, geçtiğimiz dakikalarda resmi web sitesi üzerinden yeni bir duyuru yayınladı. Binance, yaptığı duyuru ile birlikte iki yeni altcoin çiftini listeleyeceğini bildirdi.

Binance, bugün Türkiye saatiyle 09.00’da POWR/BUSD ve POWR/USDT çiftini listeleyeceğini bildirdi. Binance tarafından yapılan duyurunun tamamı şu şekilde;

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

“Binance, 2021-11-17 06:00’da (UTC) POWR/BUSD ve POWR/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak.

Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Desteğin için teşekkürler!

Binance Ekibi”

Power Ledger (POWR) Nedir?

Power Ledger, alıcıların ve satıcıların bir elektrik şirketinden geçmelerine gerek kalmadan doğrudan birbirleriyle enerji ticareti yapmalarını sağlayan bir enerji ticaret platformudur.

Mayıs 2016’da kurulan şirket, küresel bir enerji teknolojisi devrimine yanıt olarak kuruldu. Avustralya’da ve tüm dünyada güneş enerjisi sistemlerinin, pillerin, mikro şebekelerin ve diğer dağıtılmış enerji kaynaklarının yükselişi, elektriği üretme ve elektriğe erişme şeklimizi değiştiriyor. Aslında, 2015 Deutsche Bank raporu, dünya çapında 30 ülkenin güneş enerjisi üretim maliyetinin yerel perakende elektrik fiyatlarına eşit veya daha düşük olduğu “şebeke paritesine” ulaştığını ortaya koydu.

Bu yeni teknolojinin büyümesi, gücün artık merkezi otoriteler tarafından tekelleştirilmediği, ancak giderek tüketicilerin elinde olduğu elektrik endüstrisinde etkin bir şekilde bir değişime neden oldu. Bu değişimi tamamlamak ve güneş enerjisi devrimini ana akım haline getirmek için Power Ledger, tüketicilerin emsallerine enerji satabilecekleri güvenilir bir ticaret platformu sunuyor.

Power Ledger hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Power Ledger Coin Nedir?başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar