X

Ripple’daki Güncel Gelişmeler ve Analistlerin XRP Yorumları!

Ripple tarafındaki güncel gelişmeler ve XRP'deki teknik görünüm...
10:04
17 Kasım 2021

Twitter’da “Altcoin Sherpa” adı ile bilinen kripto para analisti, düşük volatiliteli XRP grafiğinin teknik açıdan olumlu bir görünüme sahip olduğunu ve bir akümülasyon evresinde olduğunu dile getirdi.

Analist Yorumları

XRP‘nin bu dönemde takip edilmesi gereken bir altcoin olduğunu ifade eden kripto para analisti, piyasanın ucuz kripto para birimlerini sevdiğini, dolayısıyla XRP’nin güçlü bir alış baskısı ile karşılaşabileceğini söyledi. Analist, XRP grafiğindeki konsolidasyon görüntüsünün olumlu bir izlenim verdiğini de sözlerine ekledi.

Twitter’da “Credible Crypto” ismi ile bilinen bir başka kripto para analisti de, XRP’deki güncel duruma ilişkin benzer açıklamalar yaptı. Analist, birden fazla kez XRP’den büyük bir çıkış beklediğini ifade etti.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Liquidity Hub Duyuruldu

Ripple, 9 Kasım tarihinde yayınladığı bir blog gönderisinde şirketin yeni hizmeti Liquidty Hub’ı duyurdu. Ripple, 2022 yılında faaliyete girecek yeni hizmet ile kurumsal müşterilerinin dijital varlıklara erişmesini sağlamak amacıyla çalışmalara başladı. Liquidity Hub’ın başlangıçta Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Ethereum Classic (ETC), Bitcoin Cash (BCH) ve XRP’yi destekleyeceği ifade edildi.

XRP’deki Güncel Görünüm

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu ile devam eden dava sürecinden bir hayli etkilenen XRP fiyatı, henüz toparlanma sürecine girebilmiş değil. XRP, 2018 yılında kaydettiği 3 dolar fiyat seviyelerinin oldukça altında kalarak son yıllarda olumsuz bir fiyat performansı sergiledi. Ancak piyasadaki genel düşüş eğilimi ile birlikte de aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başlayan XRP, 1,08 dolar fiyat seviyelerine gerilese de son günlerde güçlü destek seviyelerini kıran birçok kripto para birimine karşın 1 dolar güçlü destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar