X

Popüler Kripto Para Borsası Binance, 8 Yeni Kripto Para Çiftini Listeliyor!

Popüler kripto para borsası Binance, bugün 8 yeni altcoin işlem çiftini listeleyeceğini duyurdu.
11:05
29 Ekim 2021
Popüler Kripto Para Borsası Binance, 8 Yeni Kripto Para Çiftini Listeliyor!

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda bulunan Binance, bugün yaptığı açıklama ile platformunda 8 yeni kripto para çiftini listeleyeceğini duyurdu.

Binance 8 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor

Popüler kripto para borsası Binance, geçtiğimiz saatlerde yeni bir duyuru yayınladı. Binance bu duyurusu ile birlikte, platformunda 8 yeni altcoin çiftini listeleyeceğini açıkladı.

Yapılan duyuruya göre borsa, ADX/USDT, AUCTION/USDT, CELO/BUSD, FTM/RUB, NU/AUD, NU/RUB, REEF/BIDR ve REEF/TRY işlem çiftlerini bugün itibarıyla platforma ekleyecek.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Binance’den yapılan duyurunun tamamı şu şekilde;

“Binance, ADX/USDT, AUCTION/USDT, CELO/BUSD, FTM/RUB, NU/AUD, NU/RUB, REEF/BIDR ve REEF/TRY ticaret çiftleri için 2021-10-29 10:00 AM (UTC) arasında ticarete başlayacak ). Lütfen unutmayın: AUD, RUB ve TRY itibari para birimleridir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmez.

Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticaret kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Desteğin için teşekkürler!

Binance Ekibi

2021-10-29”

Kullanıcılar bugün saat 10.00’dan itibaren bu işlem çiftlerinde alım satım işlemi gerçekleştirmeye başlayacak.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar