X


Popüler Analist Açıkladı: XRP ve BNB’de Kemerleri Bağlayın! Yükseliş Bitmedi!

Piyasanın popüler analistlerinden Kaleo, Ripple ve Binance Coin’in hala yükseliş eğilimi içinde olduğunu ifade ediyor. 
08:08
13 Nisan 2021

Son aylarda her hafta yükseliş sahnesine yeni kripto para birimleri çıkıyor ve genellikle bu yükseliş sırasında kendi rekorlarını kırıyorlar. Bu hafta ise Binance Coin (BNB) ve Ripple (XRP) yükseliş sahnesinde kendilerine yer bulmuş gibi görünüyor.

Binance Coin’in Rekoru

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan Binance’in kripto para birimi BNB, dün 638 dolar ile kendisine yeni bir rekor seviye belirledi. Yazının kaleme alındığı an itibari ile 563 dolardan işlem gören BNB, rekor seviyesinden çok uzaklaşmış sayılmaz.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bu yükseliş grafiği yatırımcıları mutlu ederken piyasanın popüler analistleri BNB’yi daha yüksek seviyelerin beklediğini düşünüyor. Örneğin; kripto para ekosisteminin önemli analistlerinden Kaleo yaptığı açıklamalarda BNB için sıradaki hedefin 750 dolar olduğunu dile getirdi. Kaleo yaptığı açıklamalarda, “750 dolar düşündüğünüzden daha yakın.” sözlerini kullandı.

Ripple Fiyatı

Aslında Ripple geçtiğimiz hafta SEC davasında kendi lehine çıkan haberler sonrasında yükselişe geçti ve Pazar günü 2018 yılından sonra ilk defa 1,5 dolarlık seviyeyi gördü. Yazının yayına hazırlandığı sırada da 1,45 dolar seviyesinde seyreden XRP, Binance Coin gibi yüksek seviyesine oldukça yakın işlem görüyor.

Kaleo, BNB ile birlikte XRP’nin de henüz yükseliş alanı olduğunu ifade ediyor. Kaleo’ya göre XRP fiyatının sıradaki hedefi 2 dolar.

Bunlara ek olarak XRP’nin geçtiğimiz hafta %140 üzerinde artış yaşadığını ve fiyatını 0,68 dolar bandından 1,5 dolara kadar yükselttiğini hatırlatmak gerekiyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar