Popüler Altcoin Uçuşa Geçti! Bu Gelişme Fiyatı Yüzde 100’ün Üzerinde Arttırdı

Bu popüler altcoin bazı büyük kilometre taşlarına ulaşmasının ardından büyük bir patlama yaşadı ve altcoinin fiyatında inanılmaz bir artış kaydedildi.
09:30
27 Aralık 2021
Popüler Altcoin Uçuşa Geçti! Bu Gelişme Fiyatı Yüzde 100'ün Üzerinde Arttırdı
Okuma Süresi: 2 Dakika

Ethereum üzerine inşa edilen bu popüler altcoin bazı büyük kilometre taşlarına ulaşmasının ardından büyük bir patlama yaşadı ve altcoin’in fiyatında inanılmaz bir artış kaydedildi.

Bu Altcoin %100 Arttı

Geçtiğimiz günlerde lansmanı yapılan kripto para birimi Cratos (CRTS), lansmanın ardından büyük bir başarıya imza attı. Öyle ki piyasa katılımcıları, Cratos uygulamasının başlatılmasına CRTS’yi yeni bir rekor seviyeye göndererek olumlu yanıt verdi.

Lansmandan önce 0.0035 dolar seviyesinde işlem gören altcoin, lansmanın ardından %111’lik bir artış kaydederek 0.0074 dolar seviyesine kadar yükselmeyi başardı.

CRTS’de yaşanan bu başarının ardından popüler altcoin’in fiyatında bir miktar geri çekilme yaşandı. Öyle ki fiyat 0.006 dolar seviyesine kadar bile geriledi.

Tüm bunlara ek olarak popüler altcoin CRTS, rallisinin ortasında Asya merkezli popüler kripto para borsası MEXC tarafından listelenmeye başladı.

İçeriğin kaleme alındığı an itibarıyla popüler altcoin Cratos (CRTS), CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece %5 indirimle 0,006972 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Cratos (CRTS) Nedir?

Cratos (CRTS), CoinMarketCap verilerine göre 500 milyon doların altında bir piyasa değeri ile şu anda 185. en büyük kripto para birimi olarak yer almaktadır.

CRTS, kullanıcıların tercihlerine göre oy konularını oluşturabileceği ve diğer kullanıcıların oylamaya katılabileceği gerçek zamanlı bir canlı oy platformu olan Cratos mobil uygulamasına vatandaş katılımını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yardımcı program token‘ıdır.

Ayrıca Cratos, daha önce yalnızca Kore’de kullanımda olan uygulamasının küresel sürümünü geçtiğimiz hafta başlattığını duyurdu.

Duyuruya göre, kullanıcılar diğer yolların yanı sıra kaydolarak, oy oluşturarak, yorum yaparak veya oylara katılarak CRTS kazanabilirler.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar