X


Piyasa Değeri Düşük 4 Altcoin! 2022’de Patlamaya Hazır Kripto Paralar!

Bir sonraki 1000x kazanç getiren altcoin hangisi olacak? Düşük piyasa değerine sahip patlamaya hazır projeler!
11:00
12 Ocak 2022

2021’de Polygon Matic, Shiba Inu ve hatta Dogecoin gibi bazı Altcoin’ler yatırımcıları için 100x ve hatta 1000x kazanç getirdi. Sadece 1000 dolar yatırım yapıp milyonlar olanlar bile oldu. Kripto para topluluğu tarafından yoğun şekilde takip edilen Joe Parys, benzer kazançlar getirebilecek 4 altcoin’i takipçileriyle paylaştı.

Elbette kripto para piyasalarında yüksek risk vardır. Yüzde 1000 kazançlar olduğu gibi %99 kayıplar da yaşanabilir.

Cybertrade

Listedeki ilk altcoin Cybertrade’dir. Binance Smart Chain üzerine kurulu açık dünya MMO RPG Metaverse şehri daha şimdiden 175 bin kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Oyuncular ücretsiz bir savaşçıya dönüşüp NFT’ler kazanabiliyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Joe şunları söyledi:

“Ana karakter olmanızı bekleyen nefes kesici bir hikaye ile benzersiz bir çevrimiçi dünya kripto sürükleyici deneyimi. Bazı inanılmaz NFT’lere sahip olmak için mutlaka oynanmalı”.

Cybertrade’in sadece 30 milyon dolarlık bir piyasa değeri var.

Hololoot (HOL)

Hololoot, ilk AR NFT oluşturucu, pazar yeri ve metaverse girişimidir. Kullanıcılar bir AR NFT oluşturabilir, satın alabilir veya etkinleştirebilir. Ardından sanal NFT varlığıyla etkileşime girebilir. Dünyada AR’ye hazır 1 milyar cihaz var: Hololoot, metaverse’yi oturma odanıza getirmek için bundan yararlanıyor.

İnanılmaz AR özellikli 3D varlıklar oluşturun ve bunları birkaç tıklamayla NFT‘ler olarak yayınlayın. Ardından hepsini tek bir güçlü uygulamada görüntüleyin, oynayın veya takas edin.

WeWay (WWY)

Yıldızlarla ortak yayınlar, müzik videolarında çekim, özel NFT’ler, bağış toplama, oylama ve çok daha fazlası! En sevdiğiniz blog yazarlarının ve sanatçıların yaratıcılığını etkileyin, fikir önerin, girişimleri destekleyin, benzersiz NFT koleksiyonlarına erişin!

WeWay aslında birkaç saat önce listelendi ve token satış öncesi fiyatının 40 katından fazla arttı. WeWay, yıldızlar, film çekimi, müzik videoları, özel NFT’ler bağış toplama, tekne gezintisi ve çok daha fazlasıyla ortaklaşa yapılan milyonlarca akış tarafından görülecek içerik oluşturmaya katılmanızın bir yoludur. WeWay platformunda çalışan içerik oluşturucular kendi NFT’lerini yayınlayabilir ve içerik oluşturucular, görüntüler, video, ses dosyaları, belgeler ve hatta 3d modeller olabilir, herhangi bir içeriği NFT formatında yayınlayabilecektir.

Spintop (SPIN)

Joe’nun bahsettiği bir sonraki altcoin Spintop (SPIN)’dur. Spintop, oyuncular ve yatırımcılar için kapsamlı bir deneyim sunmak adına web3’ün yeni araçlarını kullanmayı amaçlayan yeni nesil blok zinciri oyun merkezidir.

Spintop game-pedia yeni piyasaya sürüldü ve bugün listeleniyor ve blockchain oyununun sosyal yönleriyle birlikte UI ve UX’e öncelik verecek, topluluk odaklı bir oyun rehberi olacak. Kullanıcılar yeni oyunlar araştırabilir, bulabilir ve oynayabilir. Spintop, topluluğun oyun keşfedip oynayabileceği, NFT‘ler için token takas edebileceği ve dikkatle seçilmiş bir MMR’nin moderasyonu ile paylaşılan bir ekosistemde birlikte kazanabileceği, blockchain’e özel bir oyun platformudur. Spintop, blockchain oyunlarını sonuna kadar deneyimlemeniz için ihtiyaç duyacağınız araçlara sahiptir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar