reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin ve Kripto Para Alımı

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin ve Ethereum satın alınır?
03:43
6 Ocak 2020

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Sorularını sıklıkla alıyoruz. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin, Ripple veya Ethereum gibi kripto paraları satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısaca kredi kartı veya debit kartlarla kolayca kripto para satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz.

Kredi Kartı İle Bitcoin Satın Alma Siteleri

Kripto varlıkların gelecekte yaygın bir şekilde kullanılacak para birimleri haline geleceği düşüncesine sahip Cex.io ekibi, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunabilmek adına var gücüyle çalıştı. Benzerine nadir rastlanabilecek ekosistem dostu bu platformun nasıl çalıştığına birlikte göz atalım.

Cex.io 6 yıldan beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin ve kripto para satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde kripto para fiyatları ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Kredi Kartı İle Ethereum Satın Alınabilir Mi?

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, DASH, Ripple, Bitcoin Cash, Stellar, ZEC ve Litecoin alış-satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile USD ve EURO yatırmak yapmak mümkün. Ayrıca sitenin affiliate programını kullanarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun

  • talaysabri
    3 sene önce

    Btc almak kolaylaştı. Birde bedava kazanabilsek iyi olacaktı ya

    87