reklamı kapat

Kredi Kartı ile Bitcoin ve Kripto Para Alımı

11:43
1 Ağustos 2019
  • Coin TürkCoin Türk

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Gibi benzer soruları sıklıkla alıyoruz. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin ve Ethereum satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısa olarak kredi kartı veya debit kartlarla kolayca Bitcoin satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz. Cex.io.

Kredi kartı ile Bitcoin satın alma siteleri – 2019

Cex.io 6 yıldan beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son güncellemelerle kredi kartı ile bitcoin ve kripto para satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde kripto para fiyatları ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Kredi kartı ile Ethereum satın alınabilir mi?

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, DASH, Ripple, Bitcoin Cash, Stellar, ZEC ve Litecoin alış-satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile USD ve EURO yatırmak yapmak mümkün.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • talaysabri
    2 sene önce

    Btc almak kolaylaştı. Birde bedava kazanabilsek iyi olacaktı ya

    61