reklamı kapat

Nasıl Bitcoin Satın Alınır?

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin ve Ethereum satın alınır? Soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.
03:43
5 Mayıs 2020

Kredi kartı ile nasıl Bitcoin satın alırım? Sorularını sıklıkla alıyoruz. Bu nedenle, Kredi kartı ile Bitcoin, Ripple veya Ethereum gibi kripto paraları satın almanın en kolay ve ucuz yollarını sizler için inceliyoruz. Bu yazıda kısaca kredi kartı veya debit kartlarla kolayca kripto para satın alınabilecek bir siteden bahsedeceğiz. Ayrıca; kredi kartı ile bitcoin alınabilecek siteler, kredi kartı ile bitcoin alınan siteler, kredi kartı ile bitcoin alma onaysız, kredi kartı ile btc alma, kredi kartı ile xrp alma ve sanal kart ile bitcoin almak gibi kavramlara açıklık getiriyoruz.

Nasıl Bitcoin Satın Alınır?

Kripto varlıkların gelecekte yaygın bir şekilde kullanılacak para birimleri haline geleceği düşüncesine sahip Cex.io ekibi, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti sunabilmek adına var gücüyle çalıştı. Benzerine nadir rastlanabilecek ekosistem dostu bu platformun nasıl çalıştığına birlikte göz atalım.

Cex.io 6 yıldan beri Bitcoin ve kripto para alım satım hizmetlerine aracılık eden bir şirket. Yaptığı son güncellemelerle kredi kartı ile Bitcoin ve kripto para satın almayı oldukça kolaylaştırdı. Belli bir rakama kadar herhangi bir onay olmadan Bitcoin satın alınabilirken, hesabınızı onaylattığınızda günlük 100,000 dolara kadar işlem yapmanız mümkün hale geliyor. Site içerisinde kripto para fiyatları ise uluslararası piyasalarla aynı düzeyde seyrediyor.

Kredi Kartıyla Ethereum Almak

Bitcoin dışında kredi kartıyla Ethereum, DASH, Ripple, Bitcoin Cash, Stellar, ZEC ve Litecoin alış-satışı yapabilirsiniz. Sitede kredi kartına ek olarak banka transferi ile USD ve EURO yatırmak yapmak mümkün. Ayrıca sitenin affiliate programını kullanarak pasif gelir elde edebilirsiniz. Kayıt için: cex.io

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

  • talaysabri
    3 sene önce

    Btc almak kolaylaştı. Birde bedava kazanabilsek iyi olacaktı ya

    108