North Island Başkanı, 2022 Piyasa Beklentilerini Dile Getirdi: Dogecoin ve Şaka Kripto Para Parantezi

Glenn Hutchins, gelecek yıl öngörülerini belirterek şaka kripto para birimleri için çağrıda bulundu
20:42
17 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bilgili bir teknoloji yatırımcısı, Silver Lake Partners’ın kurucu ortağı ve North Island’ın Başkanı Glenn Hutchins, CNBC ile gerçekleştirdiği röportajda 2022 yılı için piyasa beklentilerini aktardı. Dünya genelindeki enflasyona vurgu yapan Hutchins, Dogecoin parantezi ile dikkatleri çekti.

Deneyim İsmin Yorumları

North Island Başkanı Glenn Hutchins, medyaya yansıyan röportajında gelecek yıl öngörülerini belirterek şaka kripto para birimleri için çağrıda bulundu. Hutchins, küresel olarak faiz oranlarının yükseldiği bir döneme girilirken kolay para kazanmanın hayal olduğuna inanıyor.

Deneyimli isim Hutchins, yatırımcıların Dogecoin ve benzeri meme coin’lerden kurtulması gerektiğini belirtti. Ayrıca faiz oranları artmaya devam ettikçe gıda ve yakıt fiyatlarının artacağını bildirdi. Başta Brezilya, Rusya, Mısır, Meksika gibi gelişmekte olan piyasaların zarar göreceğini düşünüyor.

Dogecoin ve Shiba Inu Yükselişi Sürüyor

Dogecoin ve Shiba Inu alım satım ve kullanım durumları açısından genişliyor. Önde gelen meme kripto para birimleri Dogecoin ve Shiba Inu büyük şirketler tarafından kabul ediliyor ve dünyanın dört bir yanındaki büyük borsalarda listeleniyor. Dogecoin ve diğer kripto paralar Nexon tarafından kabul görmeye başladı.

Shiba Inu ise Flexa, Gamestop, Nordstorm ve Bed Bath & Beyond dahil olmak üzere bir grup büyük firma tarafından kabul edilmektedir. Ayrıca belki de son zamanlarda Elon Musk tarafından açıklanan en büyük haber, Tesla’nın bazı ürünleri için Dogecoin ödemesi kabul edeceğiydi. Hem Dogecoin hem de Shiba Inu büyük borsaların yanı sıra önde gelen Hint borsası Uncoin tarafından listelendi. En büyük İspanyol borsa Bit2Me ise Shiba Inu’yu listeleyen kripto para borsaları kervanına katıldı.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar