X


MyNeighborAlice Coin Nasıl Alınır?

MyNeighborAlice Coin Nasıl Alınır?
18:00
2 Haziran 2021

ALICE, My Neighbor Alice adlı oyunun yerel para birimidir. ALICE Coin, kullanıcılara oyun oynama, yatırım yapma ve oyunun bir parçası olma imkanını sunar.

MyNeighborAlice (ALICE) Nedir?

MyNeighborAlice, topluluk tarafından yönetilen “Topluluk Konseyi” adlı merkezsiz bir organizasyonu temsil eder. ALICE Coin sahibi herkes, Topluluk Konseyi’ne katılım sağlayabilir ve oylama, geliştirme, öneri ve bütçe kararı yoluyla yönetimde yer alır.

My Neighbor Alice, kullanıcıların sanal adalar satın alıp hükmedebileceği, heyecan dolu ögeler toplayıp inşa edebileceği ve yeni arkadaşlar edinebileceği bir oyundur. Animal Crossing gibi başarılı projelerden ilham alan oyun, sanal dünya ila gerçek dünyayı bir araya getiriyor. Oyun deneyimi geliştirmek adına kulanıcıların oyun esnasında NFT toplayabilme, alım satım yapabilme özelliği içeren bir ekosistem oluşturulmuştur.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

My Neighbor Alice, ücretsiz bir oyun platformudur. Ancak avatarlarınızı veya sanal arsalarınızı kişiselleştirmek için çeşitli oyun için ögeler satın alınabilir.

My Neighbor Alice, üye olmak ve oyunu oynamak için kripto cüzdanı istemiyor. Platformda oyunun merkezsiz özelliklerine ve DeFi’ye ne kadar dahil olmak istediğinize göre kişisel olarak şekillendirilir. Öte yandan Topluluk Konseyi’ne katılmaya veya NFT’ler gibi oyun içi ögeler satın almaya karar verildiği takdirde işlem yapmak için bir kripto para cüzdanına ihtiyaç duyulur.

Oyun ögeleri hem platform içinde hem de diğer NFT pazar yerlerinde alınıp satılabilir. Platform, oyun aracılığıyla yaratılan varlıklar için likidite yaratır ve daha fazla kullanıcıyı Alice dünyasını inşa etmeye davet eder.

ALICE Coin Nereden Alınır?

ALICE Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle satın alınabilir. MyNeighborAlice Coin, Binance borsasında ALICE/USDT, ALICE/BUSD ve ALICE/BTC işlem çiftlerinde aktif bulunuyor. ALICE, bu rehberin kaleme alındığı an itibarıyla 6.90 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

ALICE satın almak için Binance borsasına üye olmak gerekir. Üyeliğin tamamlanmasının akabinde hesap cüzdanına fiat para birimi veya kripto para gönderilmelidir. Bakiye yüklemesinin ardından yukarıda belirtilen üç işlem çiftinden birinin seçilerek satın alma arayüzüne girilir. Burada satın alınmak istenen miktar limit kısmına girilir. Limit kısmına miktar girilmesinin ardından “ALICE AL” emri ile satın alma işlem gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar