X


Milyoner İş İnsanı, Kripto Portföyünü Açıkladı: Altcoin Sepeti Dikkat Çekti

Trader TV'ye konuşan Kevin O'Leary, kripto paralara yatırım konusunda çeşitliliğe vurgu yaptı.
15:15
3 Ocak 2022

Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, Trader TV ile yaptığı röportajda kripto portföyüne ışık tutarak yatırım sepetini açıkladı. Yıldız isim, Bitcoin ve Ethereum’un yanı sıra yatırım portföyünde birkaç altcoin’e yer verdiğini belirtti.

Başarılı İş Adamının Kripto Yatırımları

Trader TV’ye konuşan Kevin O’Leary, kripto paralara yatırım konusunda çeşitliliğe vurgu yaptı. O’Leary, en büyük altcoin Ethereum‘un şu anda portföyünde en büyük yüzdeye sahip olduğunu bildirdi. Bununla birlikte başarılı iş insanı, Ethereum’un yanı sıra önde gelen akıllı sözleşme platformu Solana‘ya yatırımı bulunduğunu aktardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ayrıca Kevin O’Leary, Blockchain ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve bir eşler arası ödeme ağı olan Hedera Hashgraph (HBAR) hakkında şunları kaydetti: “Bence Bitcoin, Ethereum, HBAR ve Polygon hepsi birer yazılım. Bu varlıkların hepsine yatırımlarım bulunuyor.”

O’Leary, şu anda en büyük yatırımının Ethereum’a olduğunun altını çizdi. Bununla birlikte önemli miktarda Solana’ya sahip olduğunu belirten başarılı girişimci, Polygon ekibiyle gerçekleştirdiği bir toplantının da kendisini çok etkinlediğini aktardı: “Şu anda en büyük yatırımım Ethereum. Ancak aynı zamanda yüksek miktarda Solana ve Polygon’a sahibim. Dubai’de tanıştığım adamlar (Polygon ekibi), işlemleri Ethereum’un üzerinde toplama ve gas fee’leri düşürerek üretkenlik teknolojileri hakkında beni etkiledi. Verimlilik, düşük maliyet ve üretkenlik ile yola çıkan bir ekip gördüm. Ben de onlara yatırım yaptım.”

Benimsenme Detayı

Yıldız isim Kevin O’Leary, kripto pazarındaki payını önemli ölçüde artırdığını ve 2022’de yatırım yapmaya devam edeceğini belirterek 2022 yol haritasını aktardı. Şu anda her gün yeni projelere ve anlaşmalara bakmak adına önemli miktarda zaman harcadığını belirten milyoner girişimci, günbegün kripto alanına girişlerin artacağına inanıyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.
huobi
huobi
Araştırma Makaleleri

İlgili Yazılar