Reklam

Metaverse Token’ları Hala Büyük Artış Yaşayabilir Mi? Bu Noktalara Dikkat!

Metaverse token’ları yaşadıkları son büyük artışlar ile büyük ilgi çekti. Ancak yatırım yapmadan önce bunlara dikkat edilmeli.
15:04
9 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Sanıyorum ki kripto para ekosistemini yakından takip edenler metaverse token’larının yakın zamanda büyük bir ilgi odağını biliyor. Peki, şu anda en popüler metaverse projeleri hangileri ve yeni çıkacak olan metaverse projelerini nasıl buluruz?

Popüler Metaverse Projeleri

Günümüzde dikkat çeken ve artık popüler hale gelmiş metaverse projelerini; The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Bloktopia (BLOK), Axie Infinity (AXS) Enjin (ENJ), MOBOX (MBOX), Yield Guild Games (YGG) ve Star Atlas (ATLAS) olarak sıralayabiliriz.

Özellikle Facebook’un adını Meta olarak değiştirmesinden sonra popülerlik kazanan metaverse token’ları, bu hamlenin ardından gözle görülür artışlar yaşadılar. Kripto para birimlerinden bazıları yatırımcısını gerçekten zengin etti.

Peki, metaverse ile ilgili kripto para birimlerinde hala büyük artışlar yaşanma potansiyeli var mı? Bu durum aslında biraz da seçeceğiniz kripto para birimine bağlı:

  • Metaverse token, Binance ve Coinbase gibi büyük borsalarda listelenmiş mi? Bilindiği gibi kripto para birimlerinin büyük borsalarda listelenmesi büyük artışları da beraberinde getiriyor.
  • Seçtiğiniz metaverse projesi bugüne kadar neleri başarmış?
  • Metaverse coin ile ilgili staking var mı? Varsa kilit açma tarihler ne zaman ve ne kadar coin piyasaya sürülecek?
  • Projenin ekibi anonim mi? Eğer anonim değilse güçlü bir ekip tarafından destekleniyor mu?
  • Metaverse projesinin roadmap’i nasıl ilerliyor? Yol haritasında gelecek ile ilgili önemli hamleler bulunuyor mu?

Tüm noktaları ele aldıktan sonra ve kendi araştırmanızı yaparak yatırım yaptığını kripto para biriminin yükseliş potansiyeli olacak. Ancak yatırım yapmadan önce yatırım stratejinizin de uzun vadeli mi yoksa kısa vadeli mi olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

Yeni Çıkan Metaverse Projeleri

Yeni çıkan ya da piyasaya sürülme hazırlığında olan metaverse projelerini önemli analistleri takip ederek bulabilirsiniz. Bu noktada Twitter gerçekten önemli bir kaynak olabiliyor. Ancak yatırımcıların, Twitter’da pek çok amatör hesap olduğunu unutmadan hesapları takip etmelerinde fayda bulunuyor..

Buna ek olarak toplulukların Discord kanallarını takip ederek de yeni çıkacak kripto para birimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar