X


Mdex Coin Nasıl Alınır?

Mdex Coin Nasıl Alınır?
17:00
22 Temmuz 2021

Mdex Coin, projenin üzerinde çalıştığı blok zincirlerinin benzersizliği ve başarısı adına opere edilen Mdex’in yerel kripto parasıdır.

Mdex (MDX) Nedir?

Mdex (MDX) Huobi borsası blok zinciri Heco üzerinde bulunan bir DEX platformudur. Eco-token işlemleri ve üçlü özellikleri; DEX, IMO ve DAO entegrasyonu ile en büyük DeFi ekosistemi için en uygun seçimi sunan stratejik bir konumlandırma yapmıştır. Bununla birlikte kullanıcılar ikili bir likidite ve işlem madenciliği mekanizmasına ulaşabilir. Ayrıca Mdex, güvenli bir işlem ve garantili likidite süreci sağlar. Platform, bileşik bir DEX ekosistemi oluşturmak adına zincirler arası uyumluluk yaratmayı amaçlar.

Mdex protokolü, onu özel kılan çeşitli özelliklere sahiptir. Otomatik Piyasa Yapıcı olarak Mdex, süreci destekleyen uygun bir platform sağlayarak kuruluşlara yüksek hızda uygulama işlemleri konusunda yardımcı olur. Çift madencilik mekanizması ile güvenli bir işlem sağlayan platform likidite sürecini garanti ediyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Tüm fonların yatırılması kavramı ile birlikte otomatik piyasa yapıcı likidite sürecinde artışa yol açan alım satım faaliyetlerini geliştirir. Mdex token’ların diğer kripto paralara ve nakit paraya çevrilmesi basitleştirilmiştir. Mdex platformu bağış toplamak için de kullanılır. Mdex IMO platformu, bağış sürecini kolaylaştırır.

Mdex protokolü, Binance Smart Chain veya akıllı sistemlerle uyumluluğu entegre etmek adına Ethereum’a kıyasla hızlı işlemler ve düşük ücretler sunar. 2.0 sürümü ile Mdex, geliştirilmiş platform özelliklerine sahiptir. Mdex, kullanıcılara likit bir işlem sisteminde düşük veya sıfır maliyetle daha hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu bir platform sunar.

MDX Coin Nereden Alınır?

MDX Coin, işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance üzerinden güvenle alınıp satılabilir. MDX Coin; Binance platformunda MDX/BTC, MDX/BNB, MDX/BUSD ve MDX/USDT paritelerinde işlem görüyor. MDX Coin, bu rehberin hazırlandığı sırada 1.12 dolardan alım satım işlemi görüyor.

MDX satın almak için öncelikle Binance borsasına üye olmak gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanmasıyla Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiat para birimi transfer edilmelidir. Transferin tamamlanmasının ardından yukarıda belirtilen dört pariteden de MDX Coin satın alabilirsiniz. MDX/USDT işlem çiftinden satın alma için öncelikle bu paritenin arayüzüne gidilmelidir. MDX/USDT arayüzünde limit sekmesinde belirtilen alana satın alınmak istenen miktar girilir. Miktarın belirtilmesinin ardından MDX Al emri ile satın alma işlemi gerçekleştirilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar