X


Kriptometre’nin Bu Haftaki Konuğu: Şant Manukyan

17:30
22 Kasım 2018
Okuma Süresi: < 1 Dakika

Her hafta Cuma günü saat 14:00’da yayınlanan Kriptometre’nin geçtiğimiz haftaki konuğu BtcTürk kurucusu Kerem Tibuk’tu. Ebru Baki’nin sunuculuğunu yaptığı programa her hafta olduğu gibi BtcTürk CEO’su Özgür Güneri de yorumlarıyla katıldı.

Kriptometre’nin yedinci bölümünde “BtcTürk’ün kuruluş vizyonu ve Bitcoin’in geleceği” üzerine hoş bir sohbet gerçekleşti.

2011 yılında Türkiye’nin ilk araç paylaşım şirketi Mobilzm’i kuran Tibuk Bitcoin ile tanışmasını, “Bitcoin’le 2010’un sonları 2011’in başlarında tanıştım. Mevcut sisteme bir alternatif çıkabileceği konusu beni çok heyecanlandırdı. Bitcoin beni çok heyecanlandırdı.” sözleriyle açıklıyor.

Programdaki açıklamalarına baktığımızda Tibuk, Bitcoin’e hızla adapte olan hangi ülke olursa o ülkenin ve ekonomisinin avantajı olacağını düşünüyor. Güneri ise böyle bir ekonomik gelişme içerisinde Türkiye’nin oyuncu mu yoksa seyirci mi olacağının asıl önemli nokta olduğunu düşündüğünü ifade ediyor.

Kripto paraların gündelik kullanımlarıyla beraber birçok konunun konuşulduğu yedinci bölümü kaçırdıysanız buradan izleyebilirsiniz…

Kriptometre’nin sekizinci bölümünde ise İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan ve her bölümde olduğu gibi yorumlarıyla BtcTürk CEO’su Özgür Güneri yer alacak. Deneyimli sunucu Ebru Baki’nin moderatörlüğünde gerçekleşen yeni bölümde “kripto para dünyasında regülasyonlar ve regülasyonların olası etkileri” konuşulacak.

Kriptometre yedi haftadır olduğu gibi bu hafta da Cuma günü saat 14:00’da takipçileriyle buluşacak. İyi seyirler…

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI