X

Kripto Para Piyasasında 25 Kasım Sabahı: Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Son Durum!

Kripto para piyasasında 25 Kasım Sabahı, volatil fiyat hareketleri ile başladı.
09:07
25 Kasım 2021

Kasım ayında kaydettiği aşağı yönlü fiyat hareketleri ile yüksek oranlarda değer kaybeden Bitcoin, 58.000 dolar direncini test etti. Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto varlık Ethereum ise, 4.320 dolar fiyat seviyelerinden bir satış baskısı ile karşılaştı.

İçerik Rehberi

BTC/USD

60.000 dolar destek seviyesini aşağı yönlü kırmasından bu yana Bitcoin, 55.000 dolar ile 60.000 dolar seviyelerinde konsolide oldu. Bitcoin, haftalık zaman diliminde bu fiyat aralıkları arasında yüksek volatiliteli fiyat hareketleri kaydetse de henüz 60.000 dolar direncini aşarak yukarı yönlü bir ivme kazanamadı. 25 Kasım’ın erken saatlerinde yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başlayan Bitcoin, 58.150 dolar fiyat seviyelerini aşamayarak yeniden bir satış baskısı ile karşılaştı ve tekrardan 57.130 dolar fiyat seviyelerine geriledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ETH/USD

Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, son 24 saat içerisinde iki ayrı kez 4.300 dolar fiyat seviyelerini aşmış olsa da lider kripto para biriminin tekrardan aşağı yönlü ivmelenmesinin ardından 4.320 dolar fiyat seviyelerinde karşılaştığı satış baskısı ile birlikte bir miktar değer kaybetti ve 4.283 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ethereum, 4.800 dolar fiyat seviyelerinden kaydettiği düşüşün ardından birden fazla kez 4.000 dolar destek seviyesinin altında kalmış olsa da sonunda bu seviyelerin üzerinde kalmayı başardı ve kritik destek seviyesini korudu. Ancak Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın 4.400 dolar direnç seviyesini de henüz kıramadı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI