X


Kripto Para Analisti Direnç Seviyelerine İşaret Etti: Ethereum, Ocak Ayında Nasıl Bir Fiyat Performansı Sergileyecek?

Kripto para analisti, Ethereum'un yüksek oranlı değer artışlarına devam edebilmesi adına aşması gereken direnç seviyelerini paylaştı.
11:00
10 Ocak 2022

Kripto para analisti Justin Bennet, düşüş trendini devam ettiren Ethereum‘un Ocak ayında nasıl bir fiyat performansı sergileyebileceği yönündeki beklentilerini paylaştı.

Analist, Ethereum’daki Kritik Seviyelere Dikkat Çekti

Yeni Youtube yayınında Ethereum’daki güncel görünümü değerlendiren kripto para analisti, ETH‘nin yüksek oranlı değer artışlarına devam edebilmesi adına kritik fiyat seviyelerini geri alması gerektiğini dile getirdi. Analist, Ethereum’un mevcut fiyat seviyelerine dikkat çekerek yatırımcıların dikkatli olması gerektiği konusunda uyardı ve 2021’deki yükseliş ivmesinin yakalanması adına ise 4.000 dolarlık fiyat seviyesinin aşılması gerektiğini söyledi.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ETH/BTC paritesine de dikkat çeken analist, Ethereum’un 2017-2020 yılları arasındaki hareketlerinin bir benzerini kaydetmekte olduğunu söyledi. Ek olarak kripto para analisti, Ethereum’un ETH/BTC paritesinde 0.075 BTC’yi (3.077 USD) bir destek olarak tutmayı başarması halinde, 0.18 BTC’yi (7.388 USD) bulabilecek uzun vadeli bir ralli başlatmaya hazır olabileceğini de sözlerine ekledi.

Ethereum’da Güncel Görünüm

4.800 dolar ATH seviyelerini kaydetmesinden bu yana güçlü bir düşüş eğilimi gösteren Ethereum, kaydettiği değer kayıpları ile birlikte aşağı yönlü bir ivme kazandı. Ethereum, 4.000 dolar desteğini kaybetmesinin ardından düşüş hareketlerine hız kazandırdı ve 3.000 dolar fiyat seviyelerini test etti. Kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte bir miktar toparlanan ETH, 3.160 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Bu yazıda yer alan bilgler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI