X


Kripto Kahini ADA ve XRP Tahminlerini Paylaştı! “Bu 3 Altcoin Alım Fırsatı Veriyor”

Popüler analist ADA ve XRP tahminini paylaştırken bu 3 altcoin'in alım fırsatı verdiğini belirtti.
20:40
24 Eylül 2021
Kripto Kahini ADA ve XRP Tahminlerini Paylaştı! Bu 3 Altcoin Alım Fırsatı Veriyor

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, önde gelen iki altcoin, Cardano (ADA) ve Ripple (XRP) için güncel tahminini paylaştı ve bu 3 altcoin’in son düşüşle birlikte alım fırsatı verdiğini belirtti.

Van de Poppe ADA ve XRP’de Yükseliş Bekliyor

Önde gelen kripto para analisti, YouTube üzerinden yayınladığı yeni videosunda ADA, XRP ve 3 altcoin hakkındaki tahminlerini paylaştı. İlk olarak Cardano’yu ele alan Poppe, ADA’nın şu anda önemli fiyat seviyelerine ulaştığını ve 1,90 ila 2,10 dolar aralığını aştığını belirtti.

“Cardano’nun bu aşamada dibe vurmaya oldukça yakın olduğunu varsayıyorum ve bu aşamada yeni dürtü dalgalarının gerçekleşmesini bekleyebiliriz.”

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ek olarak Bitcoin paritesine (ADA/BTC) de bakan Poppe, Cardano’nun yeni zirveler için hazır olduğunu söyledi.

“Nisan ayında sahip olduğumuz alana benzer hafif bir konsolidasyon yaşayacağımızı umuyorum. Direnci kırana kadar burada hafif bir konsolidasyon var, ancak bunu yaparsak, burada da Cardano için tüm zamanların en yüksek seviyelerine veya yeni zirvelere koşacağımızı düşünüyorum.”

Michael Van de Poppe videosunda en büyük 6. kripto para birimi olan XRP‘ye de yer verdi. Analist, XRP için yükseliş sinyalini gösterebilecek çok önemli bir fiyat seviyesini işaret etti.

“Bence piyasalara girmek istiyorsanız, sonunda dibe vurma ihtimalimiz var ve piyasadaki bir sonraki itici dalga için hazırız. XRP için kırılma seviyesi nedir? 1.05 dolar civarındaki alan, kırılması gereken alan. Tek seferde kırılacağını düşünmüyorum, ancak bu seviye bir kez kırıldığında, tüm kripto para birimlerinin sola ve sağa dağılacağını düşünüyorum. Bu, XRP için iyi bir mum.”

Bu 3 Altcoin İyi Bir Fırsat

Tutarlı tahminleri ile tanınan popüler analist, kripto para piyasasındaki son düşüşün piyasaya girmek için iyi bir fırsat sunduğunu belirtti. Analist düşüş sırasında satın alınacak en iyi üç altcoin olarak Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom‘u (FTM) belirledi.

“Desteğe yaklaşırken ve projeler yaklaşık %35 ila %45 oranında düşerken piyasalarla giriş yapmalı mısınız? Tabii ki evet. Desteğe yaklaştığınızda, insanlar nihayetinde daha fazla aşağı yönlü momentum bekliyorlar. Piyasalara girmek istediğiniz an budur.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI