X

Kripto Fenomeninden Olay Anket: Shiba Inu (SHIB) ile Floki Inu (FLOKI) Karşılaştırması

PAC Protocol CEO'su Gokhshtein, Twitter kullanıcılarına Shiba Inu ile Floki Inu'yu karşılaştıran bir anket yöneltti.
18:00
13 Ekim 2021

Kripto fenomeni David Gokhshtein tarafından oluşturulan anket, Shiba Inu ile Floki Inu yarışına sahne oldu. PAC Protocol CEO’su Gokhshtein, Twitter kullanıcılarına Shiba Inu ile Floki Inu’yu karşılaştıran bir anket yöneltti.

Shiba Inu mu Floki Inu Mu?

PAC Protocol CEO’su David Gokhshtein, Twitter üzerinden insanların Shiba Inu mu yoksa Floki Inu’yu mu takip ettiği sorusunu yöneltti. Popüler isim, bugün itibarıyla başlattığı anketi 4 gün sonra sonlandıracak. Bununla birlikte 14.000 kişiyi aşkın kaydedilen katılım her geçen zaman artıyor.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Ankette son duruma bakıldığın Shiba Inu %72.7 ile ezici bir çoğunluğa sahip. Ayrıca bazı Twitter kullanıcıları, ünlü isme Dogecoin’i tercih ettiğini belirtirken SHIB sahibinin zaten FLOKI Army’e katıldığını aktardı. CoinTrendz verilerine göre Shiba Inu, Twitter’da en çok bahsedilen kripto para unvanını aldı.

Shiba Inu; Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Cardano’yu Geride Bıraktı

En popüler ikinci şaka kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), bugün itibarıyla Bitcoin ve diğer altcoin’leri geride bırakarak Twitter’da en çok bahsedilen kripto para oldu. CoinGecko verilerine göre SHIB piyasa değeri sıralamasında 12. konumda yer alıyor. CoinGecko verilerine göre SHIB, piyasa kapitalizasyon değeri 14.232.641.348 dolardır.

Balinalar SHIB Satın Almaya Devam Ediyor

Son dönemin en çok konuşulan kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu, 11 Ekim tarihinde %40’lık bir geri çekilme kaydetti. Geçtiğimiz hafta balinaların göz kamaştırıcı miktarlarda SHIB satın aldığı kayıtlarda yer alıyor. Balinaların büyük etkisiyle %300’lük boğa koşusuna imza atan SHIB, tekrar toparlanıyor.

En büyük Shiba Inu birikimi 6 trilyon token olurken aynı isimsiz balina tarafından toplam 276 milyar Shiba Inu token’ı daha satın alındı. SHIB, geri çekilmenin ardından toparlanma evresine giriş yaparken pazartesi ulaşılan en yüksek seviye olan 0.00003202 dolara %11 uzaklıkta 0.00002859 dolardan alım satım işlemi görüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI