X


Kripto Analisti Yaklaşan Altcoin Boğası İçin 1000 Kat Artmasını Beklediği Altcoini Açıkladı!

Kulağa hoş gelen fırsatlar sunan bu altcoin Eylül ayında ciddi fiyatlama yapabilir.
00:11
21 Ağustos 2021

Popüler kripto para analisti Craig Percoco bir sonraki altcoin boğası tam başlamadan yüksek artış beklediği az bilinen altcoin projesini açıkladı. Düşük market değerine sahip olan bu altcoin az sayıda kişi tarafından biliniyor. Keşfedilmeyi bekleyen bu kripto para projesi için Percoco %10000’e kadar artış bekliyor.

Card.Starter (CARD)

Cardano için sigortalı şekilde hızlandırıcı hizmeti veren Card.Starter (CARD) erken dönem Cardano projelerine erişim imkanı sunacak. Cardano (ADA) ağının akıllı sözleşmeler için daha uyumlu hale geleceği eylül ayı itibariyle Card.Starter (CARD) projesinin ismini daha fazla duyacağız gibi geliyor.

Proje, CARDS sahiplerine Cardano projelerinin başlangıç ​​turlarına ve ön satışlarına erken erişim imkanı tanıyor. Ünlü analiste göre Card.Starter (CARD)’ı kullanarak, Cardano (ADA) ağı üzerinde inşa edilen yeni projelere erişim sağlanabilecek.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ERC-20 ağı aracılığıyla erken yatırım yapma imkanı sunan bu platformun şu an yaklaşık 100 milyon dolar piyasa değeri bulunuyor. ATH noktasından %60 geri çekilen Card.Starter (CARD) fiyatı 33 dolar civarında bulunuyor.

Card.Starter (CARD) Nedir?

Güvenilir ve teyit edilmiş ekiplerin projelerine Card.Starter (CARD) sayesinde erken dönem yatırımcı olabilirsiniz. Projelere erken dönemde giriş imkanı sağlayan Card.Starter (CARD) kripto para yatırımcılarının ciddi kazançlar elde etmesine olanak tanıyacak.

“Projelerin topluluk oluşturmasına ve Cardano (ADA) ağında başarıyla yayınlanan kripto tokenların erken dönem yatırımcı bulmasına olanak sağlayan Card.Starter (CARD) ciddi bir potansiyel taşıyor”.

Card.Starter (CARD) sahipleri Cardano (ADA) ağında hizmet verecek yeni kripto para projelerinin “garantili” yatırımcısı olabilecek. Yani Card.Starter (CARD) sahiplerinin yeri önceden ayrılacak ve ön satışlardan son derece ucuz olarak token toplayabilecekler. Bu işi yapan çok sayıda coin listeleme projesi bulunuyor. Card.Starter (CARD) ise Cardano (ADA) ağına odaklanıyor.

Üstelik likiditenin otomatik kilitlenmesi hususu isteğe bağlı bir opsiyon olacak. Yeni projelere markalaşma yolunda destek sağlayacak olan Card.Starter (CARD) kendi tokenlarını tutan yatırımcılarına da böylesi bir ayrıcalık tanıyacak. Kulağa son derece hoş gelen bu detaylar, ciddi büyüme potansiyeli olan Cardano (ADA) blockchain’i için ciddi fırsatlar sunacağa benziyor.

Elbette kripto para piyasaları ciddi risk barındırır ve Card.Starter (CARD) projesi bir gün kepenk kapatıp gittiğinde zararlarınızı Craig Percoco telafi etmez. Bu yüzden dikkatli olmanızda yarar var internet sitemizde yayınlanan bu tarz bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar
OKUYUCU YORUMLARI