reklamı kapat

Kripto Alanında En Büyük Rekabet Etkeni: İşlem Ücretleri

Seed CX işlem ücretlerini düşürdüğünü açıkladı...
18:00
21 Eylül 2019

Kurumsal odaklı kripto para birimi borsası Seed CX, işlem ücretlerinin küresel anlamda en rekabetçi etkenlerden biri olduğunu dile getiriyor.

Kripto Alanındaki Rekabet

Chicago’daki kripto para borsası Seed CX geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayla, işlem ücretlerini sektördeki en düşük seviyelere düşürdüğünü belirtti. Borsanın uyguladığı bu ücret indirimleri, Bittrex ve Winklevoss kardeşlerin kripto para borsası Gemini’nin işlem hacminin yakalanmasının hemen ardından geldi.

Seed CX kurucu ortağı ve CEO’su olan Edward Woodford bu adımları sayesinde, “en iyi uygulama, operasyonel destek ve teknolojiyle kurumsal dijital varlık yatırımına liderlik edebilmek için sabırsızlandıklarını” ifade etti.

Kurumsal Yatırımcıların Önemi

Şubat ayında yalnızca kurumsal yatırımcılar için piyasaya sürülen bir kripto yatırım platformu olan Seed CX, şirketin bir iştiraki olan Seed Digital Commodities Market‘teki ticari işletme maliyetlerinin dünyadaki tüm dijital varlık uygulama alanlarının en düşükleri arasında yer aldığını ifade ediyor.

Öte yandan Woodford daha önce yaptığı açıklamalarda kurumsal yatırımcıların ve profesyonel yatırımcıların kripto para benimsenmesi konusunda çok önemli etkenler olduğunu vurgulamıştı.

Ancak bunun yanında DTC Capital’in yöneticisi Spencer Noon geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklama ile kurumsal yatırımların o kadar da önemli olmadığını dile getirmişti. Noon’a göre  aile ofisleri ve bunun gibi kurumsal yatırımcılar henüz Bitcoin’e yatırım yapmaya hazır değiller. Noon’un açıklamalarının detaylarını bu haberimizde sizlerle paylaşmıştık…

Bunların yanında 11 Eylül’de Seed CX’in  bir yan kuruluşu olan ve hesaplamam ve çözümleme arası olarak hizmet veren Zero Hash, türev ürünlerine destek verdiğini ifade etti.

Kaynak: Cointelegraph

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz. Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için e-posta bültenimize Abone Olun