X


Interaktif Brokers, Paxos Üzerinden Kripto Para Birimi Ticaretini Başlattı

Interactive Brokers, bugün yayınladığı bir duyuruyla Paxos üzerinden kripto par ticaretini başlattığını duyurdu.
20:42
13 Eylül 2021
Interaktif Brokers, Paxos Üzerinden Kripto Para Birimi Ticaretinin Başlattı

Küresel bir aracı kurum olan Interactive Brokers Group, gün içerisinde önemli bir duyuru yaptı. Yapılan duyuru ile birlikte Interactive Broker, platformunda kripto para ticaretini başlattığını bildirdi.

Interactive Brokers, Kripto Para Ticaretini Başlattı

Interactive Brokers, ticaret platformunda benzersiz bir kullanıcı deneyimi sağlayacak olan Paxos Trust Company aracılığıyla kripto para alım satımının başladığını duyurdu. Ticaret için mevcut kripto para birimlerinin listesinde, piyasadaki en popüler varlıklardan olan Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash yer alacak. Rapora göre, bir hesabın aylık işlem hacmine bağlı olarak ücret %0,12 olarak belirlenecek.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Interactive Brokers CEO’su konu ile ilgili yaptığı açıklamada, şirketin müşterilerinin ve diğer bireysel yatırımcıların, finansal hedeflerine ulaşmak için fonlarını dijital para birimlerine tahsis etmeyi sürekli olarak beklediklerini belirtti. Şirket, Paxos ile kurduğu ortaklıkla birlikte, geleneksel finansal varlıklara ek olarak kripto para birimlerinde ticaret ve yatırım yapmak için artan talebi karşılamayı hedefliyor.

Kripto para alım satım işlemlerinin başlatılması, Interactive Brokers’ın sunduğu çok çeşitli finansal ürünlere iyi bir katkı oldu: hisse senetleri, opsiyonlar, vadeli işlemler, tahviller, yatırım fonları ve ETF’ler. Dijital varlıkların uygulanmasından sonra, şirketin müşterisi her finansal ürünü tek bir ekrandan alıp satabilecek.

Ek olarak, hizmet şu anda yalnızca bireysel veya ortak hesapları olan ve ABD’de ikamet edenler için geçerli olacak. Bununla birlikte şirket, gelecekte diğer müşteri türleri için kripto para birimi ticareti sunmayı planlıyor.

Paxos Nedir?

Paxos, New York Finansal Hizmetler Departmanı’nın denetimi altında bir güven olarak çalışan ilk düzenlenmiş blok zinciri platformlarından biridir. Şirketin ürün teklifleri arasında bir kripto para aracılık hizmeti, varlık belirleme hizmetleri ve takas hizmetleri bulunmaktadır. Ek bir düzenleme katmanı, müşterilere daha fazla koruma sağlar.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar