X


Injective Protocol Coin Nasıl Alınır?

INJ Coin nedir ve nasıl alınır?
06:28
11 Mart 2021

Injective Protocol (INJ), kripto para borsalarını tamamen merkezsiz ve halka açık bir şekilde işlem yapan platformlar haline getirmeyi hedefleyen bir projedir. Bu hedef, kripto para borsalarının sadece INJ token sahibi olan kişiler tarafından işletilmesi anlamına geliyor. Injective Protocol projesi ilk olarak 2020 yılında halka arz ile satışa sunuldu ve bunun endüstrinin en önemli isimlerinden bazıları olan Binance ve Pantera Capital gibi şirketlerden destek aldığı biliniyor.

Injective Chain, projenin temel alındığı blockchain ağıdır. Tamamen merkezsiz bir emir defterine sahip olan borsa, Ethereum Sanal Makinesini kullanmakta. Borsanın buna ek olarak çift yönlü token köprüsüne sahip olduğu ve ağı direkt olarak Ethereum ağına bağladığı da bilinmekte.

INJ Coin projesi Eric Chen tarafından hayata geçirildi. Chen şu an için de AXA Advisors bünyesinde danışman ve analist olarak çalıştı. Eric Chen, 2017 yılında Innovating Capital araştırmacılarından birisi oldu ve bundan 1 yıl sonra ise 2018 itibarıyla Injective Protocol için çalışmaya başladı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

INJ Coin projesini diğerlerinden bu kadar farklı kılan ise bunun çok daha dahiyane bir merkezsiz finans organizasyonuna sahip olması olarak biliniyor. Kullanıcıların direkt olarak borsada değişim yapabiliyor olması, Injective Chain’in diğerlerinden ayrılmasını sağlamakta. İsteyen herkes tarafından kullanılabilen Injective Chain ağı da geliştiricilerin farklı uygulamaları geliştirebilmesini sağlamakta. Tam anlamıyla merkezsiz olan INJ, küçük yatırımcılardan büyük kurumlara kadar tam olarak herkese açık.

Injective Protocol (INJ) Nedir?

INJ Coin bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 12 dolardan işlem görüyor. Bütün bu protokolün ve merkezsiz borsanın kripto parası olan INJ, yatırımcılara ek avantajlar da sunmakta. Yatırımcılar Injective Protocol Coin sahibi olarak ağdaki işlem ücretlerinden indirim elde edebilmekte. Injective Protocol Coin sahipleri buna ek olarak borsa yönetimini de ortak olarak üstlenmekte.

INJ, toplam piyasa değeri itibarıyla ise 163. sırada yer almakta ve INJ Coin’in yükselişi ile beraber üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

INJ Coin Nereden Alınır?

INJ Coin satın almak için ise kullanıcıların Binance kripto para borsasına ulaşması yeterli olacaktır. Binance üzerinden INJ/USDT işlem çifti aracılığıyla INJ alınabilir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar