X


%450 Artış Yaşayan Ziliqa, Bithumb ve OKEx’e Giriyor

15:00
10 Mayıs 2018
Okuma Süresi: 2 Dakika

Kripto paralar için iyi bir borsada listelenmekten daha güzel bir şey olabilir mi? Kripto para endüstrisinin son aylarda yükselişe doymayan yıldızı Ziliqa için Asya’dan sevindirici haberler gelmeye devam ediyor. Mart ayında Binance‘in listelemeye başladığı kripto para birimini, son olarak Bithumb ve OKEx borsaları da listeleyeceğini duyurdu.

Huobi, Kucoin gibi önemli borsalar tarafından da listelenen Ziliqa, yakın zamanda yeni açılan Upbit borsasında da listelenecek. Üst üste gelen bu haberlerin ardından geçtiğimiz aydan bu yana %450’lik rekor artış yaşayan Ziliqa sadece bu hafta içerisinde de %75 oranında artış yaşayarak büyük bir başarıya daha imza attı.

8 Mayıs tarihinde dünyanın en büyük ikinci borsası OKEx tarafından listeleneceği duyurulan Ziliqa 1 milyar dolar piyasa değerine ulaştı. İnanılmaz bir başarı göstererek bu denli artışa geçen Ziliqa, Verge, Lisk, Ontology gibi son zamanlarda yatırımcıların gözdesi olan kripto para birimlerini de geride bıraktı.

Yalnızca birkaç saat öncesinde Güney Kore’nin ve dünyanın en büyük borsalarından Bithumb ve Upbit, Ziliqa’yı listeleyeceklerini duyurdu. Hatta Upbit borsası sadece listelemekle kalmayıp Ziliqa ticaretini arttırmak amacıyla bir kampanya başlattı.

Kampanya’ya göre cüzdanında 20’den fazla Ziliqa tutan yatırımcılara 2 milyon adet Ziliqa dağıtılacağı duyuruldu. Böylesine sevindirici haberlerin Ziliqa’nın fiyatına da etkisi oldu. Dün $0,15’ten işlem gören Ziliqa bu gün $0,20 seviyesine fırladı.

Şu anda 7,2 milyon adet Ziliqa dolaşımda olsa da toplamda 12,6 adet Ziliqa bulunuyor. Şu anda 1,406 milyar dolarlık işlem hacmine sahip olan Ziliqa’nın geçtiğimiz günlerde Binance borsasında listelenmeye başayan Bytecoin gibi bir performans sergileyip sergilemeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar