X

Galatasaray Fan Token (GAL) Bir Büyük Borsada Daha Listeleniyor!

Fan token ekosistemine ilgi artarken Galatasaray Fan Token’ın dünyaca ünlü bir kripto para borsasında daha listeleneceği duyuruldu. 
11:41
23 Eylül 2021

Fan token ekosistemi günden güne büyüme kaydederken Türk futbol kulüplerinin de bu konuda adım attıklarına şahit oluyoruz. Ayrıca türk taraftarların da fan token’lara olan ilgisinin oldukça yüksek olduğu ifade edilebilir.

GAL, Huobi’de Listeleniyor

Socios CEO’su Alexandre Dreyfus bugün Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile Galatasaray Fan Token’ın (GAL), Huobi Global’de listeleneceğini açıkladı. Böylece Huobi, Socios ekosistemine de GAL token ile adım atmış oluyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Dreyfus konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda, “Taraftar token’ı yaratan ilk Türk takımı Galatasaray oldu.” ifadelerini kullandı ve GAL’ın önde gelen borsalarda listelendiğine de dikkat çekti. Elde edilen bilgilere göre GAL token FTX’te, Crypto com’da ve Huobi Global’de listeleniyor.

Listelenme Detayları

Huobi’nin açıklamalarına göre GAL token bugün Türkiye saati ile 10:00’da mevduat işlemlerine açıldı. Yarın ise yine Türkiye saati ile 10:00’da para çekme işlemleri başlayacak. Huobi Global, işlem açıldıktan sonra 5 dakika içinde limit işlemlerin bekleyen emir fiyatını sınırlayacak ve fiyat, açılış fiyatının 5 katını geçmeyecek. Normal işlemlerin ise 5 dakika sonra devam edeceği ifade ediliyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar