X


Freed Açıkladı: Bu 3 Düşük Değerli Coin 2022’de 100X Yapabilir!

Piyasada düşüş yaşanmış olsa da analistler hala artış potansiyeli olduğunu düşündükleri kripto paraları paylaşmaya devam ediyor.
12:29
4 Aralık 2021
Okuma Süresi: 2 Dakika

Bugün piyasada ciddi bir geri çekilme yaşandı ancak pek çok analist panik yapmamak gerektiğini ve bu düşüşün bir dip olabileceğini ifade ediyor. Dolayısıyla analistler yükseliş beklentilerini paylaşmaya devam ediyor.

Piyasanın yakından takip edilen analistlerinden olan Jay Freed de 2022’de 100 kata kadar artış yaşama potansiyeli olan 3 kripto para birimini takipçileri ile paylaştı.

SpookySwap (BOO)

Yatırımcının radarındaki ilk altcoin, Fantom Opera ağı için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı ve merkezsiz borsa olan SpookySwap (BOO). Analis BOO ile ilgili yaptığı açıklamalarda, “Fantom Opera hızıyla ekosistemler arasında çeşitlendirilmiş fonlardan yararlanmak için hepsi bir arada hizmeti sunan merkezi olmayan bir borsadır.” tanımını yapıyor.

Analiste göre SpookySwap yeni başlatılan bir proje olmasına rağmen TVL’de halihacırda 673 milyon dolara ulaşmış durumda. Ayrıca piyasanın mevcut değeri 79 milyon dolar ve BOO 13 dolardan işlem görüyor. Bunlara ek olarak yapılan açıklamalara göre SpookySwap, Fantom’da 1 numaralı ve genel olarak 6 numaralı DEX konumunda yer alıyor.

Metis (METIS)

Analistin listesinde ikinci sırada Metis bulunuyor. Optimistic Rollup’a dayalı olarak Metis, Web 2.0’dan Web 3.0’a uygulama geçişini tam olarak desteklemek için kullanımı kolay, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, düşük maliyetli ve tamamen işlevsel bir layer 2 çerçevesi oluşturuyor.

Analistin açıklamalarına göre Metis’in ölçeklenebilir protokolü, NFT platformları, merkezi olmayan Reddit benzeri sosyal platformlar, açık kaynak geliştirici toplulukları, influencer topluluklar, oyun toplulukları, serbest çalışan topluluklar, kitle fonlaması, yield farming, DEX işlemleri dahil olmak üzere çok çeşitli kullanım durumlarını destekliyor.

Bu noktada özellikle Freed, Metis’in Merkezi Olmayan Otonom Şirket (DAC) çerçevesini layer 2 altyapısına entegre ettiği gerçeğinin altını çiziyor.

DogemonGo (DOGO)

DogemonGo (DOGO) pek çok analistin listesinde bulunuyor. Freed’in açıklamalarına göre DogemonGo, ünlü Pokemon Go oyununun çok benzeri:

Aynı prensibe dayanıyor, sadece Pokemon yerine çok sayıda Dogemon bulunuyor. Oyuncular, bir Dogemon avladıklarında Dogecoin ile ödüllendiriliyor.

Öte yandan Freed, bu projenin 2 benzersiz satış noktasına dikkat çekiyor. Birincisi, DogemonGo oyuncularının, oyunun içinde Dogemonları yakalamaya çalışırken VR konsepti aracılığıyla tamamen sürükleyici bir deneyim yaşamaları…

İkincisi ise DogemonGo’da, oyuncular kişisel yatırımlarını projelere, kripto paralara veya token’lara pazarlayabiliyor. Yani Dogemon bir reklam platformu gibi de çalışıyor.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Araştırma Makaleleri
İlgili Yazılar