X


Fenerbahçe Fan Token Şimdiden %300’den Fazla Kar Getirdi!

Fenerbahçe fan token bugün borsa işlemlerine açıldı. Fenerbahçe fan token kaç TL'ye kadar yükseldi ve ne kadar kar getirdi?
14:29
13 Ağustos 2021

9 Ağustos’ta ön satışı yapılan Fenerbahçe Fan Token’ın bugün borsa işlemleri başladı. Borsada işlemlerin başlamasından sonra 48,37 TL’ye kadar ulaşan FB token’ın %300’den fazla artış getirdiği görülüyor. Ancak yatırımcılar buna rağmen şikayetçi…

FB Token 48 TL’yi Gördü

Elde edilen son bilgilere göre FB token borsa işlemleri başladıktan sonra 48,37 TL’ye kadar yükseldi. FB token’ın ön satışında iki aşama gerçekleşmiş ve ilk aşamada token’lar 15 TL’ye satışa sunulmuştu. Dolayısıyla 15 TL’ye FB token alan yatırımcıların karları yüzde 300 seviyelerinin üzerine ulaştı.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io'ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Buna ek olarak ön satışta sunulan ikinci aşamada kilitli token satışı yapıldı ve FB token’lar 30 TL’den kullanıcılara sunuldu. Bu token sahiplerinin ise varlıklarının 15 Mayıs 2022’ye kadar kilitli kalacağı biliniyor.

Öte yandan dün Fenerbahçe yaptığı bir açıklama ile ön satışlarda toplamda 268 milyon TL gelir elde ettiğini dile getirdi. Bu rakamın yaklaşık olarak 26,6 milyon Euro değerinde olduğu ifade edilebilir.

Yatırımcılar Neden Şikayetçi?

FB token’ın ciddi bir kar getirmesine rağmen işlemlerin açılmasının ardından Paribu’da yaşanan aksaklıklar sebebiyle yatırımcıların şikayetçi oldukları görülüyor. Kullanıcılar sosyal medya platformları ile yaptıkları paylaşımlarda Paribu’ya erişemediklerini ve alım satım işlemlerinin gerçekleşemediğini ifade ediyor.

Bunlara ek olarak yazının yayına hazırlandığı sırada Paribu sisteminin düzeldiği ve aksaklıkların giderildiği görülüyor.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar