X


Ethereum Yorum ve Analizleri: ETH, Bu Haberle Yükselişe Geçti!

Ethereum yorumları.
11:59
7 Temmuz 2021

En popüler ikinci kripto para birimi Ethereum, son gelişmelerin ardından 2.400 doları aşarak ralli sinyali verdi. Gün içerisinde 2.410 dolara dokunan ETH, dijital bankacılık devi Sygnum’un Ethereum 2.0 staking hizmetini başlatmasıyla yükselişine güç kazandırdı.

Ethereum (ETH), Bu Haberle Yükselişe Geçti

Sygnum, kullanıcılarına mevcut cüzdanlarından ETH 2.0 staking hizmetini başlatarak en büyük altcoin’in yukarı yönlü hareketine destek verdi. Bununla birlikte dev bankacılık urumu, Ethereum 2.0 staking hizmeti sunan ilk dijital banka oldu. Bununla birlikte Celsius’un CEO’su Alex Mashinsky, Ethereum’un lider kripto para Bitcoin’i geçecebileceğini aktardı.

300'den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking'den kazanç sağlamak için bu linkten Binance'ye üye olabilirsiniz.

Trendin daha geniş bir pazara yayılacağına inanan başarılı CEO, Ethereum piyasa değerinin Bitcoin’i aşacağını ve kripto para piyasasının bir numarasının ETH olacağını dile getirdi. Bunun yanı sıra Mashinsky Celsius’ta ETH varlıklarının BTC’yi geçtiğini, firmanın yaklaşık 17 milyar dolarlık mevduat yönettiğini ve dolar cinsinden tutulan bir numaralı kripto paranın Ethereum olduğunu açıkladı. Ayrıca tecrübeli CEO, 2022 ve 2023 yılına kadar ETH’nin BTC piyasa değerini geride bırakacağını öne sürdü.

London Hard Fork Ayrıntıları

Bu arada Ethereum geliştiricileri kısa süre önce Londra hard fork’unu etkinleştirmek için yeni bir tasarı açıkladılar. Bu tasarıda Ethereum’un merakla beklenen EIP-1559 yükseltmesi de yer alıyor. Yeni tasarı 4 ağustos tarihinde aktif edilecek. Bu gelişme, yatırımcıların fiyat artışı beklentisini yükseltti ve ETH/USD paritesinde hareketli saatler yaşandı.

Ethereum, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 2.385 dolardan işlem görüyor. ETH boğaları fiyatı 2.410 dolara kadar çıkarsa da bu seviyede reddedildi. Uzmanlara göre 2.415 dolar seviyesinin üzerindeki bir kırılma fiyatı 2.641 dolara kadar çıkartabilir. 4 saatlik grafik verilerine göre ETH 2.350 dolar seviyesinde azalan üçgen modelini ihlal ediyor. Bu seviyedeki bir yukarı yönlü kırılma, ETH fiyatını 2.600 dolarlık fiyat bandına taşır.

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar